در اولین روز از هفته کار کارگر فرماندار و امام‌جمعه شهرستان تفت با همراهی جمعی از مسئولین از یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی بازدید كردند.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت "محمد محامدی" در حاشیه ي این دیدار گفت: کارگران قشر زحمت‌کش جامعه هستند و کار و تلاش آنها تضمین‌کننده چرخهای تولید کشور است. فرماندار شهرستان تفت درادامه اظهار داشت: اساس پیشرفت هر کشوری را کارگران تشکیل می‌دهند و به‌حق آن‌ها سرمایه‌های گران‌قدری در میان آحاد جامعه هستند. فرماندار شهرستان تفت با اشاره به نام‌گذاری سال توسط مقام معظم رهبری به  عنوان سال حمایت از کالای ایرانی، نقش کارگران را در تولید کالای مرغوب و مناسب مؤثر دانست و خواهان حمایت مردم از کالای ایرانی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت "محمد محامدی" در حاشیه ي این دیدار گفت: کارگران قشر زحمت‌کش جامعه هستند و کار و تلاش آنها تضمین‌کننده چرخهای تولید کشور است.

فرماندار شهرستان تفت درادامه اظهار داشت: اساس پیشرفت هر کشوری را کارگران تشکیل می‌دهند و به‌حق آن‌ها سرمایه‌های گران‌قدری در میان آحاد جامعه هستند.

فرماندار شهرستان تفت با اشاره به نام‌گذاری سال توسط مقام معظم رهبری به  عنوان سال حمایت از کالای ایرانی، نقش کارگران را در تولید کالای مرغوب و مناسب مؤثر دانست و خواهان حمایت مردم از کالای ایرانی شد.آدرس کوتاه :