دستاوردهای مهارتی استان در مرکز تربیت مربی کرج به نمایش گذاشته شد


همزمان با برگزاری سیزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت ، دستاوردهای اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان يزد به صورت تخصصی و عمومی در مرکز تربیت مربی پژوهش های فنی و حرفه ای کشور واقع در کرج به نمایش گذاشته شد.

 
 
به گزارش روابط عمومي مركز آموزش فني و حرفه اي امام خميني (ره) شهرستان تفت ؛ رئيس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان تفت در بازديد از نمايشگاه گذر مهارت كه در كنار مسابقات المپياد ملي مهارت برپا شده بود اظهار داشت: در این نمایشگاه شرکت های تولید کننده، دستگاهها و وسایل آموزشی و صنعتی دستاورد های خود را به صورت تخصصی و عمومی ارایه داده اند.
" علي شباني " افزود: در این نمایشگاه علاوه بر شرکت های تولید کننده ، ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای کشور، مدارس، دانشگاهها و هنرستان ها و صنعتگران کشور شرکت دارند.
وی، توسعه و گسترش فرهنگ مهارت آموزی ، فرهنگ سازی عمومی بویژه در بین علاقه مندان بخش صنعت و اتحادیه و تعاونی ها را از اهداف برگزاری این نمایشگاه ذکر کرد و یادآور شد: این نمایشگاه به مدت سه روز در 20 غرفه تخصصی ، 60 غرفه عمومی ، 12 کارگاه آموزشی گذر مهارت و ایجاد تورهای صنعتی و مهارتی و رسانه ای برگزار شده است .
" شباني " گفت: بیشتر این کارگاههای آموزشی در مباحث کارآفرینی ، فنی ، تجهیزات کارگاهی و اختراعات مهارتی کارآموزان و مربیان کشور است .
وی بیان داشت: ویژگی این نمایشگاه ارائه آموزش های کارگاهی برای بازدید کنندگان است که با یک مهارت آشنا می شوند .
وی اضافه کرد: افتتاح این نمایشگاه مهارتی کشور همزمان با سیزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت از دیگر و یژگی های برگزاری این نمایشگاه است .
وي اظهار داشت : در این نمایشگاه، دستاوردها و توانمندی های آموزش فنی و حرفه ای کشور در بیش از 30 حرفه آموزشی در بخش های فنی و صنعتی، خدماتی، کشاورزی و هنری ارائه می شود.
در انتهاي بازديد" علي  شباني " گفت : در غرفه آموزش فنی و حرفه ای استان يزد رشته های سفالگری، کیف دوزی با چرم، شيريني سازي ، عروسك سازي ، تابلو و معرق کاری دایر می باشد که کلیه بازدید کنندگان از سراسر مهین اسلامی با صنایع دستی و هنری استان از نزدیک آشنا می شوند.
آدرس کوتاه :