دکتر محمد رضا امینی رئیس دانشگاه پیام نور استان یزد شد


دکتر محمد رضا امینی رئیس دانشگاه پیام نور یزد شد

 

به گزارش روابط عمومی مدیر کل حوزه ریاست سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور کشور ظرفیت های علمی،آموزشی، فرهنگی، مذهبی و دانشگاهی استان یزد را برشمرد و گفت به برکت این ظرفیتها، استان یزد همواره در تمام زمینه های علمی و اموزشی پیشتاز بوده است.
علی نجاتبخش اصفهانی در مراسم تودیع و معارفه رییس دانشگاه پیام نور استان یزد به تحصیل 27 هزار دانشجو در این دانشگاه اشاره و خاطرنشان کرد این تعداد دانشجو، که بخش عظیمی از دانشجویان استان یزد را تشکیل می دهند. استان یزد را به قطب مهم علمی کشور تبدیل کرده است.
وی همچنین فعالیتها و خدمات دانشگاه پیام نور استان یزد در سالهای اخیر را بسیار خوب توصیف و بر ادامه این فعالیتها تاکید کرد.
رییس قبلی دانشگاه پیام نور استان یزد هم در این مراسم فعالیتها و عملکرد دانشگاه پیام نور استان یزد در سالهای اخیر را برشمرد و افزود افزایش 5/4 برابری رشته های تحصیلات تکمیلی و تجهیز آزمایشگاهها و کارگاههای آموزشی از جمله برنامه هایی بوده که بخوبی محقق شده است.
عباس کلانتری فعالیتها و طرحهای قرانی و فرهنگی را از دیگر برنامه های محقق شده دانشگاه پیام نور استان یزد در سالهای اخیر عنوان و بر تداوم این فعالیتها تاکید کرد.
رییس جدید دانشگاه پیام نور استان یزد نیز در این مراسم به برنامه های این دانشگاه اشاره و تصریح کرد تکمیل طرحهای نیمه تمام و توسعه تحصیلات تکمیلی از اولویت های دانشگاه پیام نور استان یزد است.
محمد رضا امینی توسعه فعالیتهای قرانی و فرهنگی را از دیگر برنامه های اولویت دار دانشگاه پیام نور استان یزد دانست و اظهار امیدواری کرد این برنامه ها با همکاری مسوولان استان و سازمان مرکزی پیام نور بخوبی محقق شود.
نماینده اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور استان یزد نیز در این مراسم روند روبه رشد دانشگاه پیام نور را ستود و افزود این رشد، موفقیت ها و دستاوردها جز با تلاش همکاران و کارکنان علمی و اداری محقق نشده است.
محمود کمالی همدلی، اتحاد، انسجام و همکاریهای درون و برون سازمانی را لازمه توسعه علمی،آموزشی و پژوهشی دانشگاه دانست و بر تداوم این همدلی ها و همکاری ها تاکید کرد.
درپایان این مراسم با اهدا هدایایی از فعالیتها و خدمات عباس کلانتری در دوران تصدی مسوولیت پیام نور استان یزد قدردانی و محمد رضا امینی به عنوان رییس جدید دانشگاه پیام نور استان یزد معرفی شد
آدرس کوتاه :