دیدارفرماندار با مدیرکل جدید راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت"محمد محامدی" در این دیدار صمیمانه ضمن تبریک وآرزوی موفقیت برای مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جدید استان گفت: شهرستان تفت حدود یک سوم از روستای استان را در خود جای داده است و امید است سامان دهی مسیرهای روستایی شهرستان مدنظر مدیرکل جدید استان قرار گیرد . فرماندار تفت با بیان این که شهرستان با بیش از 300 آبادی و روستا، بیشترین روستای استان را در خود جای داده است گفت  : این شهرستان به دلیل برخورداری از آب و هوای خوب و اقلیم مناسب در ایام مختلف سال مورد استقبال چشمگیر مسافران و گردشگران قرار دارد. وی در ادامه  افزود: این در حالی است که راههای روستایی شهرستان به ویژه در مسیرهای پرتردد به دلیل کمبود اعتبارات از وضعیت مناسبی برخوردار نیست و لازم است برای آن چاره اندیشی شود.  همچنین فرماندار در این دیدار خواستار آسفالت مسیر برگشت کمربندی شهر تفت توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت"محمد محامدی" در این دیدار صمیمانه ضمن تبریک وآرزوی موفقیت برای مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جدید استان گفت: شهرستان تفت حدود یک سوم از روستای استان را در خود جای داده است و امید است سامان دهی مسیرهای روستایی شهرستان مدنظر مدیرکل جدید استان قرار گیرد .
فرماندار تفت با بیان این که شهرستان با بیش از 300 آبادی و روستا، بیشترین روستای استان را در خود جای داده است گفت  : این شهرستان به دلیل برخورداری از آب و هوای خوب و اقلیم مناسب در ایام مختلف سال مورد استقبال چشمگیر مسافران و گردشگران قرار دارد.
وی در ادامه  افزود: این در حالی است که راههای روستایی شهرستان به ویژه در مسیرهای پرتردد به دلیل کمبود اعتبارات از وضعیت مناسبی برخوردار نیست و لازم است برای آن چاره اندیشی شود.
 همچنین فرماندار در این دیدار خواستار آسفالت مسیر برگشت کمربندی شهر تفت توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان شد.آدرس کوتاه :