دیدار فرماندار شهرستان تفت با سرپرست شرکت توزیع برق نیروی استان یزد


فرماندار شهرستان تفت با حضور در شرکت توزیع نیروی برق استان با "آرش نواب" سرپرست جدید این شرکت دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "محمد محامدی" فرماندار شهرستان به همراه "وحید فتوحی " شهردار، " مهدی اعرابی" عضو شورای شهر و " منصور سر استاد" مدیر توزيع برق شهرستان تفت با حضور در شرکت توزیع برق نیروی استان با "آرش نواب" سرپرست جدید این شرکت دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار محمد محامدی فرماندار شهرستان تفت ضمن تبریک انتصاب نواب به‌عنوان سرپرست این شرکت از زحمات صحتی مدیرعامل سابق این شرکت تقدیر و تشکر نمود.

محامدی در ادامه اظهار داشت: شهرستان تفت با پراکندگی جمعیت و دارا بودن بیش از یک‌سوم روستاهای استان در خود و برای جلوگیری از مهاجرت روستائیان و همچنین حضور گردشگران و مردم مرکز استان در این شهرستان در ایام تعطیل سال نیاز است با نگاه ویژه‌ای توسط مدیران استان دیده شود.

در این جلسه پیرامون مسائل و مشکلات روشنایی بلوار آیت اله خامنه‌ای تفت، مسیر خیابان ساحلی تفت حدفاصل پمپ‌بنزین داخل شهر تا میدان امام (ره)، تکمیل رینگ دهشیر و روشنایی شهرک‌های تازه تأسیس روستایی بحث و تبادل‌نظر صورت گرفت و سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان قول مساعد جهت پیگیری و رفع مسائل و مشکلات مطرح‌شده در این جلسه را داد.آدرس کوتاه :