دیدار معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد با فرماندار شهرستان تفت


معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد به همراه رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان با فرماندار شهرستان تفت دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "رضا باقری فهرجی" معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد به همراه "محمدجواد محمدی خرسندی" رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان با "محمد محامدی" فرماندار شهرستان تفت دیدار و گفت‌وگو کردند.

"محمد محامدی" در این دیدار اظهار داشت: با توجه به گستردگی حوزه آبخیزداری شهرستان نیاز است از اعتبارات ملی جهت ساماندهی این حوزه‌ها استفاده شود.

فرماندار شهرستان تفت ادامه داد: با توجه به این گستردگی نیازمند طرح مطالعاتی در این زمینه بودیم اما متأسفانه این اقدام صورت نگرفته و نیاز است هر چه سریع‌تر این طرح تهیه شود.

محامدی ابراز امیدواری کرد تا در آینده با تخصیص اعتبارات لازم پروژه‌های منابع طبیعی و آبخیزداری بیشتری در شهرستان انجام پذیرد.

"رضا باقری فهرجی" معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد نیز از ساخت دیوار ساحلی در دونقطه از روستای ده بالا تفت به متراژ 230 متر و با هزینه 2500 میلیون ریال از اعتبارات ملی و باهدف کنترل سیل خبر داد.

 آدرس کوتاه :