راهپیمایی باشكوه روز جهانی قدس در بخش گاریزات - کهدوئیه برگزار شد


همزمان با سراسر كشور، راهپيمايي روز جهاني قدس در بخش گاریزات با شكوه خاصي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي بخشداری ، همگام با ملت مسلمان ايران، بخشدار، علما و روحانیون، خانواده های معظم شهداء و ايثارگران اعضاء شوراها و دهیاری ها و مردم هميشه در صحنه بخش گاریزات - کهدوئیه با حضور حماسي و منسجم خود در راهپيمايي روز جهانی قدس بار ديگر ضمن تجديد بيعت با آرمانهاي والاي بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري (مدظله)، اتحاد و همبستگي خود را به نمايش گذاشتند.
بر اساس اين گزارش، مراسم باشكوه راهپيمايي روز جهانی قدس از مقابل بخشداری آغاز و تا گلزار مطهر شهدا و آستان مقدس امامزاده نظام الدین بخ ادامه داشت، خاطرنشان مي گردد قشرهای مختلف مردم روزه دار با شرکت در راهپیمایی و  سر دادن شعارهاي مرگ بر آمريكا و مرگ بر اسرائيل و نيز حمل دست نوشته هاي ضد صهيونيستي خشم و انزجار خود را نسبت به سياستهاي استكبار جهاني و اقدامات ددمنشانه رژيم صهيونيستي ابراز كرده و همدردي و همدلي خود را با مردم مظلوم فلسطين به نمايش گذاشتند.
شایان ذکر است راهپیمایی روز جهانی قدس در بخش گاریزات – کهدوئیه در سه منطقه بخ و گاریزات، رشکوئیه و کهدوئیه برگزار شد. در پايان مسیر راهپیمایی و در مسجد جامع فاطمیه کهدوئیه، راهپيمايان با قرائت قطعنامه پايبندي هميشگي خود را به اهداف و مواضع ضد استكباري نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران اعلام كردند.

همزمان با برگزاری راهپیمایی و نماز جمعه و حضور پرشور مردم ، ستاد جمع آوری كمك به زلزله زدگان در مسجد جامع کهدوئیه مستقر شده و گروه كثیری از مردم روزه دار ضمن همدردی با هموطنان زلزله زده خود در آذربایجان شرقی كمك های نقدی خود را اهدا نمودند.

آدرس کوتاه :