رونمایی از کتاب آبشار نور


با حضور مدیرکل تجهیزات پزشکی کشور، نماینده مردم تفت و میبد، مدیرکل ارشاد اسلامی استان، فرماندار و جمعی از مسئولین و اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان از کتاب آبشار نور تألیف حجت‌الاسلام غفوری رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، «مجید جوادیان زاده» با اشاره به مهم‌ترین ویژگی کتاب آبشار نور گفت: این کتاب با موضوع مشخصی در حوزه شعر در مورد آیین حج با زبان لطیف شعر سروده شده است.
وی ادامه داد: همه اشعار این کتاب استنادات روایی و قرآنی دارد که باعث ارزشمندترین شدن کتاب آبشار نور شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد در ادامه بابیان اینکه این اداره کل برنامه‌های مهمی را برای آشتی مردم با کتاب و کتاب‌خوانی در دستور کار دارد، تصریح کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از طرح‌هایی که باعث گسترش کتاب و کتاب‌خوانی درمشان افراد جامعه شود حمایت می‌کند.

به گفته وی طرح‌های ابتکاری جالبی در راستای گسترش کتاب و کتاب‌خوانی در استان یزد آغازشده است که اجرای طرح منوی کتاب در شهرستان تفت نمونه بارزی از این طرح‌ها به شمار می‌رود.
جوادیان زاده همچنین گفت: از ابتدای امسال شورای فرهنگ عمومی در اکثریت شهرستان‌های استان یزد رنگ و رونق دوباره‌ای گرفته که مصوبات آن موجب برکات زیادی در حوزه کتاب و کتاب‌خوانی شده است.
دبیر شورای فرهنگ عمومی استان یزد افزود: بخش چاپ و انتشارات کتاب‌های مفید و ارزشمند در دستور کار جدی شورای فرهنگ عمومی استان است.

وی در پایان سخنان خود گفت: انجام پیمایش‌های فرهنگی از مصوبات مهم شورای فرهنگ عمومی است که در دستور کار قرارگرفته است.

در ادامه طرح ابتکاری منوی کتاب در باغ تاریخی دوسر تفت نیز افتتاح شد.آدرس کوتاه :