رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در جمع مسئولین ادارات بخش نیر


به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تفت در جلسه شورای اداری بخش نیر حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تفت، "هادی قاسمی" با حضور در جلسه شورای اداری بخش نیر در جمع مسئولین این شهر گفت: از اینکه در جمع مسئولین و مدیران سازمان ها و ادارات این بخش حضور دارم خرسندم.
وی در ادامه با اعلام برنامه های هفته کتاب اظهار داشت: کتابخانه عمومی نیر هم اکنون دارای 300 عضو فعال است و بیش از 13000 نسخه کتاب در آن موجود است.
وی تصریح کرد: یکی از مهمترین دغدغه های مقام معظم رهبری بحث کتاب نخواندن مردم است و اینکه کتاب باید در سبد کالای خرید مردم قرار گیرد و همه ما در ترویج فرهنگ مطالعه و سند نهضت مطالعه مفید مسئولیم.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تفت با ذکر این نکته که طرح های خوبی در کتابخانه ها در حال اجرا شدن است افزود: هم اکنون کلیه کتابخانه های شهرستان به سامانه مدیریت کتابخانه های عمومی مجهز شده اند و با یک کلیک می توان به تمام منابع کتابخانه ها در سطح کشور دسترسی داشت.
وی ضمن در خواست همکاری از مدیران این بخش در راستای توسعه فرهنگ کتابخوانی در جامعه درخواست کرد تا کلیه اعضا ادارات و زیرمجموعه های آنها در کتابخانه عضو شوند و در مراسم زیارت عاشورایی که به مناسبت فرارسیدن ماه محرم در این کتابخانه انجام خواهد شد شرکت کنند.
در پایان از علی دهقان نیری به عنوان بخشدار نمونه در حوزه کتاب و کتابخوانی در شهرستان و اعضاء انجمن برتر در این بخش با اهدا لوح تقدیر و تجلیل شد.
   

 

آدرس کوتاه :