زنگ آغاز اوقات فراغت با رويكرد مهارت آموزي اغاز شد


زنگ آغاز اوقات فراغت با رويكرد مهارت آموزي در مركز آموزش فني و حرفه اي و علمي كاربردي امام خميني شهرستان تفت نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی مركز اموزش فنی و حرفه ای و علمي كاربردي امام خميني (ره) شهرستان تفت، در این مراسم،رئيس مركز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان تفت طی سخنانی بااشاره به نامگذاری اقتصادی سال های اخیر توسط رهبر معظم انقلاب، از آینده نگری ایشان مبنی بر توطئه های اقتصادی دشمنان تجلیل کرد.وی با اشاره به مشکل بیکاری جوانان، آموزش های فنی و مهارتی را زمینه ساز اشتغال در جامعه و درصدی از کاهش وابستگی به غرب و نیز عبادتی الهی دانست و از همه آحاد جامعه بخصوص جوانان و فارغ التحصیلان برای حضور در این عرصه دعوت کرد.
"علي شباني" در حاشيه افتتاحيه برنامه هاي اوقات فراغت جوانان و نوجوانان شهرستان تفت در تابستان ۹۱ در محل مركز آموزش فني و حرفه اي اين شهرستان اظهارداشت: اوقات فراغت برای جوانان و نوجوانان فرصت خوبی است تا ضمن پركردن مفيد ايام فراغت و تعطیلات خود، به كسب مهارت و حرفه اي مناسب و مفيد اقدام كنند.
وي ادامه داد: اين
 آیین در راستاي مصوبات جلسات كميته غني سازي اوقات فراغت مهارت شهرستان صورت پذيرفته كه امروز شاهد شروع كلاس ها و دوره هاي آموزشي آن خواهيم بود.
رييس فني حرفه اي شهرستان تفت خاطرنشان كرد: ايجاد و ارتقاي مهارت از مهم ترين اهداف اين سازمان است كه در زمينه ايجاد مهارت گروه هاي نوجوان، دانش آموز و دانشجويان بيشترين مخاطبان آن هستند.
وي افزود: در زمينه ارتقاي مهارت نيز تمامي افراد شاغل در ادارات، مركز توليدي، صنعتي و خدماتي مي توانند از خدمات اين مركز استفاده کنند.
علي شباني افزود: بيكاري و بطالت مي تواند جوان را به معضلات گوناگوني دچار نمايد كه با پركردن اوقات فراغت علاوه براستفاده مفيد از وقت، وي براي ورود به شغل در آينده آماده مي شود و حتي مدرك مورد نياز آن را نيز دريافت مي كند.
وي در ادامه گفت: در شهرستان تفت در مجموع ، در سه  مركز ثابت شهري ، تيم سيارروستايي و آموزشگاه هاي آزاد 50 حرفه آموزش داده خواهد شد .

 

 

آدرس کوتاه :