سرپرست فرمانداري تفت اولين نشست هم انديشي خود را با "اصحاب رسانه" آغاز كرد

سرپرست فرمانداري تفت اولين نشست هم انديشي خود را با "اصحاب رسانه" آغاز كردبه گزارش روابط عمومي فرمانداري تفت، "محمود زارع" در ابتداي اين نشست كه در محل فرمانداري تفت برگزار شد با بيان اين كه جامعه خبرنگاران تفت را افرادي نجيب، پرتلاش و فعال تشكيل مي دهد اظهار داشت: اميدواريم با ياري و همفكري همه اين عزيزان شاهد رشد و شكوفايي روز افزون تفت باشيم.

سرپرست فرمانداري تفت با اشاره به نامگذاري امسال به عنوان سال " اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي" از سوي رهبر معظم انقلاب اسلامي(مدظله العالي) اظهار داشت: خبرنگاران و اصحاب رسانه با توجه به نقش فرهنگ سازي در جامعه، مي توانند در تحقق شعار امسال جايگاه مهم و حائز اهميتي را به خود اختصاص دهند.

زارع با اشاره به آياتي از قرآن كريم بر انتشار اخبار درست و متقن از سوي رسانه ها تاكيد كرد و گفت: رسانه ها مي توانند با بررسي صحت و سقم اخبار قبل از انتشار خبر، حافظ آرامش و امنيت رواني جامعه باشند و خدمتگزاران نظام را در مسير خدمت رساني شايسته به مردم ياري دهند.

عالي ترين مقام اجرايي شهرستان با بيان اين كه مديريت ارشد شهرستان دست ياري به سوي اصحاب انديشه و رسانه دراز مي كند اظهار داشت: مديريت شهرستان تفت با قاطعيت از برقراري جريان اطلاع رساني سالم و اميدبخش در سطح شهرستان حمايت كرده و با جديت براي تسهيل روند خبرساني به مردم اقدام خواهد كرد. زارع خواستار افزايش تعداد رسانه هاي شهرستان تفت شد.

در ادامه اين نشست خبرنگاران رسانه هاي مختلف شهرستان به ارائه ديدگاهها و نكته نظرات خود پرداختند.

آغاز کرد.

2

 

4

1