سومین جلسه هم اندیشی برنامه های 40 سالگی انقلاب با حضور بخشدار مرکزی و دهیاران بخش مرکزی تفت


سومین جلسه هم اندیشی برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در بخشداری مرکزی تفت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی تفت، در این جلسه هم‌اندیشی که با حضور علی احمدیان بخشدار مرکزی و دهیاران مراکز دهستان‌ها و روستاهای منتخب بخش مرکزی تفت در محل بخشداری مرکزی برگزار شد، ضمن قرائت مصوبات 16 گانه صورت‌جلسه قبل به شرح برنامه‌های کلی در نظر گرفته‌شده برای بخش مرکزی و تحلیل پتانسیل‌های روستایی و بخشی پرداخته شد و برنامه‌های شاخص شناسایی و موردبحث و تبادل‌نظر قرار گرفت.

علی احمدیان بخشدار مرکزی تفت ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی با تأکید بر مردمی برگزار شدن جشن‌های ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی گفت: دستاوردهای درخشان 40 ساله انقلاب اسلامی باید به بهترین شکل ممکن به مردم اطلاع‌رسانی شود و همان‌طور که مردمی بودن مناسبت‌هایی نظیر ماه محرم، عید غدیر، ماه رمضان و...  باعث افزایش شورونشاط اجتماعی می‌شود در جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی هم باید با مشارکت و حضور مردم درصحنه عمل کرد.

احمدیان حضور مردم درصحنه را عاملی برای خنثی کردن سناریوی دشمن برای جدایی بین ملت و مسئولان دانست و افزود: اختلاف بین مردم و بدنه حاکمیت و سیاه نمایی وضعیت کشور موجب خوشحالی و عملی کردن توطئه‌های دشمنان خواهد شد که انشا الله با حضور گسترده مردم در جشن‌های 40 سالگی و بلوغ انقلاب اسلامی این سناریو دشمن نقش بر آب خواهد شد.

در ادامه برنامه‌ها موردبحث و تبادل‌نظر قرار گرفت و مقرر شد اعضای جلسه، برنامه‌های مدون خود را مکتوب تا هفته آینده به بخشداری ارائه دهند تا در جلسه بعدی برنامه‌ریزی‌های تکمیلی انجام گیرد.آدرس کوتاه :