به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، " محمد محامدی" در این جلسه فرهنگ‌سازی و آموزش عمومی را در رفع مشکلات ترافیکی حائز اهمیت و اثرگذار دانست و گفت: اعضای شورای ترافیک شهرستان به امر آموزش و فرهنگ‌سازی اجرای قوانین راهنمایی و رانندگی توجه بیشتری داشته و در برنامه‌های ریزی‌ها بر روی این دو مقوله تمرکز نمایند.

فرماندار شهرستان تفت خاطرنشان کرد: در هر نقطه از شهرستان که شورای ترافیک تصمیم بر ایجاد سرعت‌گیر گرفت لازم است، سرعت‌گیرها کاملاً استاندارد نصب شود و علائم لازم نیز در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: در صورت امکان سرعت‌گیرهای موجود در شهرستان نیز بر اساس استاندارها و ایمنی لازم اصلاح شود.

فرماندار تفت بر ضرورت پیگیری مصوبات شورای ترافیک تا حصول نتیجه تأکید کرد.

محمد پور شمس رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان یزد نیز در این جلسه از برگزاری جلسه شورای ترافیک شهرستان به‌صورت منظم و ارائه بحث‌های کارشناسی در این جلسات تقدیر کرد.

رئیس پلیس راهور استان یزد اظهار داشت: آمار تصادفات در سطح شهرستان نسبت به سال گذشته کاهش داشته اما نیاز است با آموزش و فرهنگ‌سازی و رفع مشکلات نقاط حادثه‌خیز شهرستان این آمار همچنان مسیر کاهشی خود را ادامه دهد.

پور شمس در این جلسه خواستار روشنایی بلوار آیت‌الله خامنه‌ای تفت، ساماندهی دست‌فروش‌های مسیر یزد – تفت و ایجاد مدرسه ترافیک در شهرستان شد.

 در ادامه این جلسه، نقاط حادثه خیر شهر تفت بررسی‌شده و تصمیمات لازم به‌منظور رفع مشکلات مطرح‌شده اتخاذ گردید.


10999 (1).jpg 10999 (2).jpg 10999 (3).jpg 10999 (4).jpg 10999 (5).jpg 10999 (6).jpg 10999 (7).jpg
بله