شورای نظارت،ارزیابی و گسترش آموزش مركز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان تفت جلسه داد.


در راستای بهبود مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام خميني (ره) شهرستان تفت؛ اعتبار سنجی مراکز آموزش دولتی در حال انجام است

 

به گزارش روابط عمومی مركز آموزش فنی و حرفه ای امام خميني (ره) شهرستان تفت این جلسه با حضور رئیس مركز ، مسئول آموزش، پژوهش و برنامه ریزی و جمعی از مربيان مرکز و کارشناسان این مركز در محل سالن كنفرانس برگزار شد . 
" علي شباني " با اشاره به اهمیت ارزیابی و رتبه بندی مرکز اظهار داشت: جهت افزایش ، تسهیل و بهره برداری مناسب تر مخاطبان از آموزش های فنی و حرفه ای نیاز به بررسی زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری موجود و برنامه ریزی برای اصلاح و بهبود می باشد .
" شباني " اعتبارسنجی مرکز را یک سازوکار مناسب برای ارزیابی و رتبه بندی مراکز آموزش فنی و حرفه ای دانست و بیان داشت : با توجه به ماموریت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و حجم بالای مراکز آموزشی و تنوع رشته ها و فعالیت ها، تعیین شاخص های کمی و کیفی مناسب از جمله شاخص فرآیند یاددهی- یادگیری و شاخص تحقیق و توسعه منابع و شاخص های مدیریت اجرائی می تواند به قضاوت و تصمیم گیری صحیح درخصوص برنامه ریزی های آتی اثرگذار باشد.
وی از جمله اهداف اعتبارسنجی مراکز آموزش فنی و حرفه ای دولتی را ارتقا و بهبود عملکرد آموزشی( کمی و کیفی) مرکز آموزش فنی و حرفه ای بر اساس استاندارهای تعریف شده، هزينه كرد بهينه منابع، افزايش اثربخشي و جلب اعتماد ذی نفعان برشمرد.
آدرس کوتاه :