فرماندار تفت: برای مدیران و کارکنان تأمین اجتماعی رضایت مراجعه‌کنندگان در سررشته امور قرار گیرد


مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی استان یزد به همراه رئیس شعبه تأمین اجتماعی شهرستان با حضور در فرمانداری با فرماندار شهرستان تفت دیدار و گفت‌وگو کرد.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "محمد محامدی" در این دیدار گفت: سازمان تأمین اجتماعی دارای حجم کار بالایی است و خدمات بسیار زیادی را به مردم ارائه می‌دهد که باید تلاش شود تا شاهد توسعه و گسترش  هر چه بیشتر فعالیت‌ها و خدمات این سازمان باشیم.

فرماندار شهرستان تفت تصریح کرد: سازمان تأمین اجتماعی به جهت حمایت‌ها و خدمات‌رسانی به نیروهای زحمتکش و مولد جامعه با ایجاد انگیزه و دلگرمی در آنان، به تولید و اقتصاد کشور کمک می‌کند.

محامدی در ادامه افزود: حجم زیادی از مردم شهرستان تفت از خدمات تأمین اجتماعی استفاده می‌کنند و حدود 30 هزار نفر در شهرستان تحت پوشش این سازمان هستند.

فرماندار شهرستان تفت به رضایت ارباب‌رجوع از مجموعه شعبه تأمین اجتماعی شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت: باید برای مدیران و کارکنان تأمین اجتماعی رضایت مراجعه‌کنندگان به این مجموعه در سررشته امور قرار گیرد.

در ادامه این دیدار محمد صابری مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی استان یزد نیز به گزارشی از جامعه هدف این سازمان در استان و شهرستان و خدمات این مجموعه اشاره کرد.آدرس کوتاه :