فرماندار تفت: مراحل اجرايي طرح سرشماري كشاوري در تفت حدود 25 درصد پيشرفت داشته است


فرماندار تفت از پيشرفت 25 درصدي مراحل اجرايي طرح سرشماري كشاورزي در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري تفت، "محمود زارع" در بازديد از روند اجراي سرشماري كشاورزي كه مديركل آمار و اطلاعات استانداري و جمعي از عوامل ستاد سرشماري كشاورزي استان نيز حضور داشتند اظهار داشت:  طرح سرشماري كشاورزي در شهرستان تفت مطابق برنامه از قبل پيش بيني شده پيش مي رود و تاكنون نيز حدود 25 درصد پيشرفت داشته است.

فرماندار تفت با قدرداني از عوامل اجرايي ستاد سرشماري كشاورزي شهرستان گفت: ماموران آمارگيري مي توانند نقش موثري در جلب اعتماد كشاورزان و همكاري سازنده آنان در اين رابطه داشته باشند.

زارع با بیان این که آمار کسب شده از کشاورزان عزیز محرمانه است ادامه داد: آمار به دست آمده در سرشماری عمومی کشاورزی صرفا برای استفاده در برنامه ریزی های کلان و در راستای تعالی بخش کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد.

فرماندار تفت با بیان این که روش اصلي جمع آوري آمار كشاورزي، مصاحبه ماموران آموزش ديده با بهره برداران كشاورزي است گفت: شایسته است بهره برداران كشاورزي با دقت و حوصله به سئوالات ماموران آمارگير پاسخ دهند.

وی در پایان با تاکید بر اهمیت همکاری سازنده کشاورزان با ماموران سرشماری تاکید کرد:کشاورزان باید براي تسريع كار ماموران سرشماري، كارت ملي خود را براي ثبت درست و دقيق مشخصات توسط آن ها، در دسترس ماموران سرشماري قرار دهند.


آدرس کوتاه :