فرماندار تفت: مسئولان و كاركنان ادارات خدمت رساني به مردم را سرلوحه كار خود قرار دهند


فرماندار شهرستان تفت از اداره پست اين شهرستان بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند فعالیت ها و مسائل و مشکلات این اداره قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداري شهرستان تفت،" ابوالقاسم دهقان" گفت:شبکه های ارتباطی جدید بسیاری از نیازهای ارتباطی رارفع کرده است.
وی اطلاع رسانی افزون تر در خصوص خدمات گوناگون پست در شهرستان را ضروری دانست.
فرماندار تفت دراین بازدید، ضمن حضور در قسمت‌های مختلف اداره پست شهرستان تفت با چند تن از شهروندان و مراجعان به صورت رو در رو گفتگو و در جریان نحوه خدمت‌رسانی به مردم و ثبت نام اظهار نامه ماليات بر مشاغل خودرو دراین مجموعه قرار گرفت.
ابوالقاسم دهقان از رئيس و كاركنان اين اداره  به خاطر ارائه مطلوب خدمات و اظهار رضایت مراجعان قدردانی کرد.وي همچنين در گفتگو با كاركنان اين اداره با مسائل كاري و خواسته هاي آنان آشنا شد.
 در این بازديد رئيس پست شهرستان تفت نيز پيرامون خدمات نوين پستي،پست ويژه، پست الكترونيك و تمبر شخصي، و تمبرهاي اختصاصي توضيحاتي را ارائه و به بيان اقدامات پست درخصوص خدمات نيابتي و قراردادهای متعدد دیگرپرداخت. فرماندار تفت هم چنين در ادامه بصورت سرزده از ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامي، كتابخانه هاي عمومي و گاز ناحيه تفت بازديد و ضمن آشنايي كامل با نحوه خدمات رساني به ارباب رجوع در اين ادارات نسبت به رفع برخي موانع و مشكلات موجود اقدام نمود. فرماندار تفت هم چنين در اين بازديد بر ضرورت رفع مسائل و مشكلات مردم تاكيد و از مسئولان و كاركنان ادارات خواست تا با سعه صدر و برخورد مناسب و رعايت قوانين و تكريم ارباب رجوع خدمت رساني به مردم را سرلوحه كارهاي خود قرار دهند.
آدرس کوتاه :