فرماندار تفت: پروژه های این شهرستان معطل تخصیص اعتبار است


فرماندار شهرستان تفت در دیدار با رئیس سازمان برنامه و بودجه استان یزد گفت: اجرای برخی از پروژه های مهم و حیاتی این شهرستان به دلیل تامین نشدن اعتبار لازم، معطل مانده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "محمد محامدی" فرماندار،"ناصر دهقانی" معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی با حضور در سازمان برنامه‌وبودجه استان با " سید مجتبی حسینی پور " رئیس و "محمدرضا نبی" معاون هماهنگی برنامه‌وبودجه این سازمان دیدار و گفت‌وگو کردند.

"محمد محامدی" در این دیدار خواستار تخصیص اعتبار برای دو پروژه آب‌رسانی سانیج و غدیر شد و اظهار داشت: با انجام این دو پروژه حدود شصت روستا از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار خواهند شد و اولویت فرمانداری شهرستان در حال حاضر پیگیری و نظارت بر انجام این دو پروژه و بهره‌برداری هرچه سریع‌تر آن است.

فرماندار شهرستان تفت در ادامه افزود: پروژه تقاطع غیر هم‌سطح ورودی تفت که بخشی از پروژه مسیر یزد – تفت- ابرکوه – سورمق و یک  پروژه ملی است نیز با توجه به مطالبات پیمانکار ،روند عملیاتی آن سرعت خوبی را ندارد و امیدواریم در بودجه سال 98 اعتبار لازم برای انجام این پروژه در نظر گرفته شود.

محامدی به پروژه جاده سلامت اشاره و خاطرنشان کرد: پروژه جاده سلامت که از یزد شروع و تا پارک شهیدان بنایی تفت ادامه خواهد یافت یکی از پروژه‌هایی است که در مرحله مطالعات اولیه قرار دارد و امید است در بودجه سال آینده با همکاری سازمان مدیریت اعتبار خوبی برای آن در نظر گرفته شود و با همکاری شهرداری یزد و تفت و اداره کل ورزش و جوانان اجرایی شود.

بالاترین مقام اجرایی شهرستان تفت هم‌چنین خواستار تسریع در تخصیص اعتبار دو پروژه آسفالت ورودی اسلامیه و جاده روستای فیض‌آباد شد تا هرچه سریع‌تر این دو پروژه نیز اجرایی شود.

 آدرس کوتاه :