فرماندار تفت: کشاورزان براي تسريع كار ماموران سرشماري، كارت ملي خود را در دسترس آنان قرار دهند


فرماندار تفت با ابراز رضایت از آغازین روزهای فعالیت ماموران سرشماری، بر همکاری شایسته کشاورزان عزیز با ماموران آمار تاکید کرد.

به گزارش ستاد سرشماری کشاورزی تفت، "محمود زارع" در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: خوشبختانه سرشماری کشاورزی در شهرستان تفت با آغاز خوب و قابل قبولی همراه بوده که امیدواریم این روند ادامه یابد.

فرماندار تفت با بیان این که سرشماری عمومی کشاورزی سال 1393 از 5 مهر لغایت 18 آبان به مدت 43 روز در سراسر کشور برگزار می شود با اشاره به نوآوری صورت گرفته در این سرشماری اظهار داشت: برای نخستین بار، سرشماری در این دوره توسط یارانه قابل حمل(تبلت) انجام خواهد شد.

وی تاکید کرد: با استفاده از تبلت دقت اطلاعات جمع آوري شده افزايش و زمان انتشار نتايج كاهش مي يابد و همچنين در مصرف كاغذ صرفه جويي مي شود .

رئیس ستاد سرشماری عمومی کشاورزی شهرستان تفت با بیان این که سرشماري عمومي كشاورزي نقش محوري و پايه اي در نظام ملي آمارهاي كشاورزي هر كشوري ايفا مي كند خاطرنشان کرد: اطلاعات فردي كه هر كدام از كشاورزان به ماموران سرشماري مركز آمار ايران ارائه مي دهند كاملاً محرمانه بوده و صرفا اطلاعات جمع آوري شده به صورت كلي براي برنامه‌ريزي هاي كشاورزي و اقتصادي كشور مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

فرماندار تفت با بیان این که روش اصلي جمع آوري آمار كشاورزي، مصاحبه ماموران آموزش ديده با بهره برداران كشاورزي است گفت: شایسته است بهره برداران كشاورزي با دقت و حوصله به سئوالات ماموران آمارگير پاسخ دهند.

وی در پایان با تاکید بر اهمیت همکاری سازنده کشاورزان با ماموران سرشماری تاکید کرد:کشاورزان باید براي تسريع كار ماموران سرشماري، كارت ملي خود را براي ثبت درست و دقيق مشخصات توسط آن ها، در دسترس ماموران سرشماري قرار دهند.

 


آدرس کوتاه :