فرماندار شهرستان تفت : هفته دفاع مقدس هفته تاریخی و به‌یاد ماندنی است


فرماندار شهرستان تفت گفت : هفته دفاع مقدس هفته تاریخی و به‌یاد ماندنی و هفته بزرگداشت حماسه‌های بزرگ و فراموش نشدنی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت،" ابوالقاسم دهقان" در جلسه شورای زکات شهرستان تفت، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای عزیز افزود: واقعه افتخارآمیز دفاع مقدس قدرت، عظمت، توانمندی و هنر امت بپاخاسته ایران اسلامی را در برابر جهانیان متجلی ساخته است.
فرماندار شهرستان تفت هفته دفاع مقدس را نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن دانست و اظهار داشت: در این مجموعه تابناک، درخشنده ترین و نفیس ترین نگین گرانبها یاد و خاطره شهیدان است که ادامه راه این عزیزان بر همه ما فرض است.
وی همچنین در این جلسه ضمن اشاره به آثار و برکات پرداخت زکات در جامعه گفت :‌آمدن نماز و زکات در کنار هم عمومیت داشته و حکایت از این دارد که اسلام دین کاملی است که فرد نباید ارتباط با خدا را کم کند و همچنین با مخلوق هم ارتباط داشته باشد و این همه جانبه نگری دین اسلام را نشان می دهد.
قائم مقام شورای زکات شهرستان تفت همچنین با اشاره به اشاعه گسترش فرهنگ پرداخت زکات در جامعه گفت : باید از کسانی که تمکن مالی دارند جهت پرداخت زکات دعوت شود و آثار و برکات زکات در زندگی انسانها تبیین گردد.
وی در بخش پایانی این پیام تصریح شد: همچنین اهانت وقیحانه و استکباری صهیونیستی مبنی بر تولید فیلم موهن علیه حضرت رسول اکرم (ص) را محکوم کرده و اعلام می‌داریم که بر عهد خود با رسالت نبوی، اهل بیت عصمت و طهارت و ولایت استوار و تا پای جان ایستاده‌ایم.
 

 

آدرس کوتاه :