فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در ناحیه مقاومت بسیج تفت: قدرت پوشالی استکبار جهانی رو به افول است


سردار فتوحی فرمانده سپاه الغدیر استان گفت: هم اینک به برکت خون شهدا و تدابیر رهبر عزیز انقلاب ، قدرت پوشالی استکبار جهانی و در رأس آن ایالات متحده دیگر فرسوده و پوسیده شده و از قدرت خارجی آمریکا دیگر نام و نشانی وجود ندارد .

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاری بسیج فرمانده سپاه الغدیر استان یزد، در دیدار با پایوران ناحیه مقاومت بسیج تفت اظهار کرد :هم اینک به برکت خون شهدا و تدابیر رهبر عزیز ما، قدرت پوشالی استکبار جهانی و در رأس آن ایالات متحده دیگر فرسوده و پوسیده شده و از قدرت خارجی آمریکا دیگر نام و نشانی وجود ندارد . هم در بعد نظامی، هم در بعد سیاسی و روانی و هم در بعد مدیریتی با بحران روبرو شده است .

سردار فتوحی گفت: آمریکا بر اثر چهار بعد به عنوان ابر قدرت در جهان مطرح بوده است، اول بعد نظامی، دوم قدرت سیاسی، سوم بعد روانی و چهارم بعد مدیریتی ؛ که به فضل الهی تمام این عوامل در جهان رو به افول است.

وی در ادامه به نبود یک حکومت بالاتر از آمریکا از لحاظ نظامی، سیاسی، روانی و مدیریتی در گذشته اشاره و تاکید کرد: درحال حاضر در بعد نظامی، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در موقعیتی سنگر گرفته اند که تمام قدرت نظامی آمریکا در دید و تیر آنهاست و از نظر اقتصادی نیز تنگه هرمز که گلوگاه اقتصادی حساس جهان است در دستان ماست؛ فقط منتظر فرمان هستیم، گلوگاه اقتصادی جهان را، خداوند در دست شما قرار داده، فشار بدهید اقتصاد کشورهای اروپایی و آمریکایی فلج می شود.

فرمانده سپاه الغدیر یزد در ادامه به تلاش دشمن برای اقناع گروه ها و هم پیمانان خود از لحاظ ایدئولوژیک اشاره کرد و گفت: ایدئولوژی فرهنگی آمریکا بر چهار پارامتر استوار است : دموکراسی، آزادی، امنیت و رفاه.

وی افزود: هم اینک از این چهار پارامتر اصولی آمریکا، خبری نیست. چون سردمداران ایالات متحده نتوانسته اند آن را تثبیت کنند و به مرحله اجرا بگذارند.

سردار فتوحی اضافه کرد : 33 سال مردم [جهان] نظام مقدس جمهوری اسلامی را با دولت های خودشان مقایسه کردند، وبا مقیاسه آن دریافته اند که دولت های خودشان در حال افولند  و جمهوری اسلامی  همچون خورشیدی در وسط آسمان جهان در حال درخشش و روشنایی بخشی به ملت های ستمدیده و مظلوم جهان شده و ملتها در حال الگو گیری از  انقلاب اسلامی هستند .

در پایان این جلسه نیز حجه الاسلام و المسلمین مدیح، مسئول شجره طیبه صالحین استان، در خصوص شجره طیبه صالحین و همچنین سرهنگ اکبرزاده در  تشریح عملیات رمضان مطالبی را ایراد نمودند.

 

         

آدرس کوتاه :