كاركنان مركز توهین به ساحت پیامبر اسلام(ص) را محکوم کردند


كاركنان مركز فني و حرفه اي شهرستان تفت با تجمع اعتراض آمیز، توهین فیلم آمریکایی به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) را محکوم و خواستار مجازات سازنده فیلم شدند.

                                                                                                           
 
به گزارش روابط عمومي مركز آموزش فني و حرفه اي امام خميني (ره) شهرستان تفت مردم تفت به همراه نماینده ولی فقیه در شهرستان و جمعي از مسئولان شهرستان و جمعي از كاركنان و مربيان مركز فني و حرفه اي با تجمع اعتراض آميز خود اين اقدام بيشرمانه به رهبري آمريكا و اسرائيل را محكوم كردند .
مردم تفت با تجمع اعتراض آمیز در مسجد جامع قدس این شهرستان نشان دادند ، اهانت به پيامبران ، قدسيان و افراد مورد احترام اديان و مذاهب ، عملي است كه هيچ مكتب و مرامي آن را نمي پذيرد .
تجمع كنندگان با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل اقدام نفرت انگيز سازندگان و حاميان فيلم ضد اسلامي را محكوم و خشم و انزاجار خود را از اقدام دشمنان اسلام به نمايش گذاشتند .
" حجت الاسلام مديح " با محكوم كردن اهانت به پيامبر اكرم (ص) گفت : اهانت به پيامبر اكرم (ص) نشان خشم دشمنان از بيداري اسلامي در منطقه و برگزاري موقيت آميز اجلاس سران عدم تعهد در تهران است .
 " نماينده ولي فقيه در شهرستان تفت " تصريح كرد : امروز مستكبران عالم و در راس آن آمريكاي جنايتكار و صهيونيسم بين الملل نسبت به فراگيري و توسعه و گسترش اسلام در جهان هراس دارند و چون هيچ منطقي براي مقابله با اسلام ندارند به رفتارهاي بسيار غيرانساني و غيراخلاقي كه توهين به مقدسات ملل يكي از اين راه ها است ، متوسل شده اند .
آدرس کوتاه :