با حضور معاون توسعه روستايي و مناطق محروم رئيس جمهور؛

كاشي تانيا سرام گاريزات افتتاح شد


شركت كاشي تانيا سرام با اشتغال‌زايي 65 نفر به طور مستقيم و بيش از 200 نفر به صورت غيرمستقيم و توليد كاشي آنتي باكتريال با حضور معاون توسعه روستايي و مناطق محروم رئيس جمهوري، استاندار يزد و معاونان استاندار در بخش گاريزات و كهدوييه شهرستان تفت افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت به نقل از اداره كل روابط عمومي استانداري يزد، روز شنبه دوم تيرماه «سيدابوالفضل رضوي» معاون توسعه روستايي و مناطق محروم رئيس جمهوري، «محمود زماني قمي» استاندار يزد، «علي زيني وند» معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار، «محسن صادقيان» معاون هماهنگي امور عمراني استانداري، نماينده مردم تفت و ميبد در مجلس شوراي اسلامي، مديركل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري، فرماندار شهرستان تفت و جمعي از مسئولان استان و شهرستان از دهستان ها و بخش هاي مختلف تفت بازديد كردند.

معاون توسعه روستايي و مناطق محروم رئيس جمهوري، استاندار يزد و هيئت همراه با حضور در دهستان سخويد و اسطريج از طرح آبرساني غدير بازديد كردند و با بازديد از تعدادي از قنات هاي اين مناطق روند خشكسالي در شهرستان تفت را مشاهده كردند و دستورات لازم براي احيا و لايروبي قنوات و تامين اعتبار براي تحقق اين مهم صادر شد.

همچنين با حضور «سيدابوافضل رضوي»، «محمود زماني قمي» و هيئت همراه «شركت كاشي تانيا سرام» با اشتغال‌زايي 65 نفر به طور مستقيم و بيش از 200 نفر به صورت غيرمستقيم و توليد كاشي آنتي باكتريال در مساحت 18 هزار مترمربع و بيش از چهار هزار متر مربع زيربنا در بخش گاريزات و كهدوييه شهرستان تفت افتتاح شد.

گفتني است استاندار يزد و هيئت همراه در پايان سفر به شهرستان تفت از واحد توليدي «چيني بهداشتي مرجان» با اشتغال زايي بيش از 40 نفر بازديد كردند و دستورات لازم براي رفع مشكلات اين واحد توليدي صادر شد.آدرس کوتاه :