مدیرآموزش وپرورش گفت


تصمیمات پروژه مهر پشتوانه ی خوبی جهت برنامه های بازگشایی مدارس می باشد

به گزارش روابط عمومی آموزش و پروش شهرستان تفت، سومین جلسه پروژه ی مهر جهت برنامه ریزی هر چه بهتر در بازگشایی مدارس در دفتر مدیر آموزش و پرورش تشکیل گردید در این جلسه مدیر آموزش و پرورش ضمن تاکید بر اجرایی شدن مصوبات دو جلسه قبل ، تصمیمیات پروژه ی مهر را پشتوانه خوبی برای مدارس دانست تا با برنامه های منظم ، سال تحصیلی را با برنامه های متنوع آغاز کنند.

در ادامه هر یک از اعضاء در خصوص دو جلسه قبل و نحوه ی پیگیری مصوبات توضیحات لازم را دادند ، صدور ابلاغ همکاران ، تامین تجهیزات مدارس ،نحوه توزیع کتب درسی ، چگونگی دعوت از مسئولین ادارات در روز شکوفه ها و اول مهر از مواردی بود که اعضای کمیته به آن پرداختند.

در پایان جلسه مصوب شد :

·       تا با استفاده از دستگاه  های فرهنگی شهرستان بسته های فرهنگی تهیه و در روز بازگشایی مدارس بین دانش آموزان توزیع گردد.

·       ارزیابی اداره ازتاریخ دهم شهریور لغایت بیستم شهریور تیم های ارزیابی را به مدارس اعزام تا روند کار پروژه را گزارش دهند .

·       ستاد بازگشایی مدارس توسط مدیران تشکیل وبا دعوت از دبیران آموزشگاه برنامه نمادین شروع سال تحصیلی را برگزار نمایند .

function _62_INSTANCE_TXvU_saveComment() { document._62_INSTANCE_TXvU_fm._62_INSTANCE_TXvU_cmd.value = "add"; submitForm(document._62_INSTANCE_TXvU_fm); }

آدرس کوتاه :