به مناسبت عید غدیر خم

مراسمی جشن در مجتمع فرهنگی دیدار تفت برگزار شد


به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان تفت به مناسبت عید باسعادت غدیر خم مراسم جشنی با حضور امام جمعه شهرستان روز دوشنبه 15 آبان ماه در مجتمع فرهنگی و هنری دیدار تفت برگزار شد.
به مناسبت عید غدیر خم

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان تفت به مناسبت عید باسعادت غدیر خم مراسم جشنی در سالن نمایش این اداره برگزار شد. 

در این مراسم که در بعد از ظهر روز دوشنبه 15 آبان ماه برگزار شد امام جمعه شهرستان ضمن خیر مقدم به میهمانان و تبریک به مناسبت عید غدیر، در خصوص اهمیت این عید بزرگ در جهان اسلام وهمچنین موضوع غدیر در قرآن و تأکید خداوند متعال به پیامبر اکرم(ص) در خصوص بیان و ابلاغ موضوع غدیر به مسلمانان سخنانی را ایراد فرمود. در ادامه مراسم مرشد زورخانه پوریای ولی شهر تفت آقای ابوالفضل بکاء و همچنین اقای یاسر میر شکار از هنرمندان شهرستان خاتم به هنرنمایی پرداختند.

شایان ذکر است که علاوه بر برنامه های فوق برنامه های متنوع دیگری از قبیل اجرای مسابقه های متنوع بین میهمانان، حفظ خوانی قرآن کریم، برگزاری ایستگاه نقاشی با موضوع عید غدیرویژه کودکان و خردسالان، برگزاری مراسم شب شعر با موضوع غدیرو غیره برگزار شد و همچنین به قید قرعه در بین 200 نفر میهمانی که در سالن حضور داشتند به 10 نفر از میهمانان به قید قرعه جوائزی اهداء گردید.  

 

 

آدرس کوتاه :