مراسم تکریم و معارفه رئیس اتاق اصناف تفت صورت گرفت


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت"محمد محامدی" با تاکید بر ارتباط دو سویه اصناف با دولت، گفت: اصناف و کسبه همواره همراه نظام و دولت بوده اند و بازوی دولت ها محسوب می شوند. وی با اشاره به نقش اصناف و بازاریان در شکل گیری انقلاب اسلامی، بیان کرد: اصناف و بازاریان چه در پیروزی انقلاب اسلامی و چه در دوران دفاع مقدس و بعد از آن به خوبی درخشیدند و بسیاری از شهدا و ایثارگران کشورمان از این قشر هستند. نماینده عالی دولت در شهرستان در پایان افزود: اصناف به‌رغم وجود مشکلات مختلف از جمله زحمتکشان شهرستان محسوب می‌شوند که اقدامات لازم برای رفع موانع و مشکلات موجود بر سر راه فعالیت این قشر با جدیت پیگیری می شود. فرماندار تفت با اشاره به نقش تاثیرگذار اصناف در مسائل اجتماعی ، اقتصادی و ... هر شهرستان  ابراز داشت:اصناف و بازاريان با حرکت در کنار مسئولين و فعالیت های خود در شهرستان می‌توانند مسبب یک اقتصاد شکوفا باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت"محمد محامدی" با تاکید بر ارتباط دو سویه اصناف با دولت، گفت: اصناف و کسبه همواره همراه نظام و دولت بوده اند و بازوی دولت ها محسوب می شوند.
وی با اشاره به نقش اصناف و بازاریان در شکل گیری انقلاب اسلامی، بیان کرد: اصناف و بازاریان چه در پیروزی انقلاب اسلامی و چه در دوران دفاع مقدس و بعد از آن به خوبی درخشیدند و بسیاری از شهدا و ایثارگران کشورمان از این قشر هستند.
نماینده عالی دولت در شهرستان در پایان افزود: اصناف به‌رغم وجود مشکلات مختلف از جمله زحمتکشان شهرستان محسوب می‌شوند که اقدامات لازم برای رفع موانع و مشکلات موجود بر سر راه فعالیت این قشر با جدیت پیگیری می شود.
فرماندار تفت با اشاره به نقش تاثیرگذار اصناف در مسائل اجتماعی ، اقتصادی و ... هر شهرستان  ابراز داشت:اصناف و بازاريان با حرکت در کنار مسئولين و فعالیت های خود در شهرستان می‌توانند مسبب یک اقتصاد شکوفا باشند.آدرس کوتاه :