مراسم تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان تفت برگزار شد


با حضور امام‌جمعه تفت، فرماندار ، فرمانده انتظامی استان، اعضای شورای تأمین و جمعی از مسئولان، مراسم تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان تفت در محل سالن اجتماعات فرماندهی نیروی انتظامی تفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "محمد محامدی" با گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس، یاد شهدای تروریستی حادثه اهواز را  گرامی داشته و با تقدیر از فعالیت دستگاه‌های خدمت رسان در دهه اول محرم گفت: با همکاری دستگاه‌های خدمت رسان و نیروهای نظامی و انتظامی، نظم و امنیت مرا سم دهه اول محرم به‌خوبی صورت گرفت.
فرماندار شهرستان تفت حضور نیروهای انتظامی در شهرستان را باعث ایجاد امنیت، آرامش و اقتدار در شهرستان دانست.
وی در ادامه افزود: بیگلری فرمانده سابق نیروی انتظامی شهرستان کارنامه درخشانی از خود به‌جای گذاشته است و با حسن نیت و اخلاق نیکوخدمات صادقانه ای داشته است. علاقه‌مند به تداوم حضور ایشان بودیم  اما به دلیل بازنشستگی ادامه خدمت ایشان امکان‌پذیر نبود . برای احمدی فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان آرزوی موفقیت دارم و امید است باصلابت و اقتدار به فعالیت خود در شهرستان بپردازد.
محامدی به سخنی از مقام معظم رهبری درباره نیروی انتظامی اشاره کرد و خواهان اقتدار نیروی انتظامی توأم با احترام به مردم شد.
در پایان با اهدای لوح از زحمات "فرهاد بیگلری" فرمانده سابق نیروی انتظامی تفت تقدیر و "وحید احمدی" به‌عنوان فرمانده جدید این نهاد معرفی شد.آدرس کوتاه :