مراسم هم اندیشی و تجلیل از خبرنگاران برگزار شد


با حضور فرماندارشهرستان تفت ، مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد و جمعی از مسئولان از خبرنگاران تجلیل و قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، " محمد محامدی" با تبریک روز خبرنگار، خبرنگاران را گوش شنوا و چشم بیدار مردم دانست و افزود: یکی از وظایف خطیر رسانه‌ها انتقاد سالم و سازنده به‌دوراز تحقیر و با رعایت اخلاق‌مداری در تمام حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، ورزشی، هنری و سیاسی جهت توسعه پایدار است.

فرماندار تفت رسالت هاو ماموریت های خطیر خبرنگاران را قابل تقدیر دانست  و افزود: : خبرنگاران در شرایط حساس کنونی با  آگاهی بخشی ، فضای جامعه را به سمت آرامش  و امید هدایت نمایند.

فرماندار تفت در پاسخ به انتقادات مطرح‌شده درباره عدم تعامل روابط عمومی ادارات با اصحاب رسانه و خبرنگاران گفت: طی جلساتی با روابط عمومی ادارات و مدیران شهرستان تأکید شده در امر اطلاع‌رسانی بها دهند و از این به بعد از روابط عمومی فرمانداری می‌خواهم تا با جدیت این موضوع را دنبال کند.

عالی‌ترین مقام اجرایی دولت تدبیر و امید در شهرستان تفت با اشاره به پتانسیل ییلاقی بودن شهرستان تفت افزود: دستگاه ترافیک نصب‌شده در یک روز آخر هفته عبور ۱۲ هزار خودرو از تفت به سمت مناطق ییلاقی را ثبت کرده است و بالغ‌بر ۲۵۰ هزار نفر از هم استانی‌ها آخر هفته‌های خود را در تفت سپری می‌کنند.

محامدی ادامه داد: این امر نشان‌گر این است که مسئولان باید نگاه استانی به شهرستان داشته باشند و اعتبارات ویژه‌ای اختصاص دهند تا درزمینهٔ مای مانند تأمین آب، جمع‌آوری زباله‌ها و مشکلات ترافیکی دچار مشکل نشویم.

فرماندار تفت اختلاف بین فرمانداری و شورای شهر تفت را تکذیب کرد و گفت: برخی موارد اختلاف‌سلیقه وجود دارد که یکی از ملزومات توسعه وجود تضارب آراست.

وی بابیان اینکه ۲۳۵ روستای شهرستان تفت با تانکر آب‌رسانی می‌شود گفت: هر هفته جلسه بررسی موضوع آب راداریم که نسبت به یک‌ماهه گذشته با این جلسات ۹۰ درصد مشکلات آب منطقه حل‌شده است.

مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد در نشست با خبرنگاران شهرستان تفت بابیان اینکه تفت از هر نظر زیباست و قابلیت‌های زیادی دارد، گفت: نجیب‌ترین و فهیم‌ترین خبرنگاران را شهرستان تفت دارد.

"علی صالحی" پاسخگویی را یکی از وظایف روابط عمومی‌ها عنوان کرد و گفت: دبیرخانه پاسخگویی در استانداری تشکیل‌شده و هر هفته یکی از مدیران کل برای پاسخگویی به اصحاب رسانه دعوت می‌شود و همچنین قرار است پوستر هشتک پاسخگو با شماره تماس در ادارات نصب شود که می‌توان در شهرستان تفت هم این کار را انجام داد.

وی به در پیش بودن هفته دولت اشاره کرد و از خبرنگاران خواست تا خدمات دولت را منعکس کنند.

صالحی از راه افتادن جو ناامیدی در سطح جامعه انتقاد کرد و گفت: نباید این‌قدر فضای منفی و ناامیدکننده در بین جامعه ترویج شود.آدرس کوتاه :