به مناسبت گرامیداشت روز عصای سفید:

مسابقات کتابخوانی ویژه نابینایان در کتابخانه های عمومی شهرستان تفت


همزمان با سراسر کشور مسابقات کتابخوانی ویژه نابینایان در کتابخانه های عمومی شهرستان تفت برگزار می شود.
به مناسبت گرامیداشت روز عصای سفید:
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تفت،این دوره از مسابقات به صورت آنلاین برای تمامی رده‌های سنی و تحصیلی نابینایان و کم‌بینایان در شبکه کتابخوانان حرفه‌ای کشور به آدرس www.booki.ir برگزار می‌شود.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تفت با اعلام خبر فوق افزود: مهلت شرکت در این دوره از مسابقات تا پایان مهر ماه سال جاری است که از طریق هماهنگی‌های انجام شده با مسئول کتابخانه عمومی نابینایان در استان ، کتاب‌های صوتی مسابقه برای این افراد ارسال خواهد شد.
وی در ادامه اظهار داشت: کتابخانه‌های عمومی در سطح استان از طریق اطلاع‌رسانی این مسابقه به اعضای نابینا و کم‌بینای خود زمینه حضور هرچه بیشتر آن‌ها را در فعالیت‌های کتابخوانی فراهم می‌کنند.
وی تصریح کرد: کتاب‌های "قانون جامع حمایت از معلولان"، "رازهای نماز"، "هنر رضایت از زندگی"، "وهابیت مبانی فکری و کارنامه عملی" از منابع این دوره از مسابقات کتابخوانی هستند.
"هادی قاسمی" در خاتمه عنوان کرد: در پایان این مسابقات 120 نفر در سطح کشور به عنوان برگزیده معرفی می‌شوند که به آن‌ها جوایز نفیسی از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور اهدا خواهد شد.
وی همچنین اظهار داشت: جوایزی نیز از سوی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیز به شرکت کنندگان در این مسابقات علی رغم جوایز کشوری به رسم یادبود نیز اهدا خواهد شد.
آدرس کوتاه :