معاون فرماندار:یکی از راه های مؤثر در مبارزه با قاچاق کالا، تغییر فرهنگ مردم در استفاده از کالاهای داخلی است


جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان تفت به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور اعضای جلسه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، «سعید پرویزی» بر ضرورت فرهنگ‌سازی برای استفاده از تولیدات داخلی و جلوگیری از قاچاق کالا تأکید و بیان کرد: هدف از برگزاری این جلسات را در جهت ارائه راهکارهای کارشناسی برای مقابله با این معضل و اولویت فرهنگ‌سازی با توجه به نیاز جامعه و دغدغه مقام معظم رهبری و سه قوه و دولت کریمه تدبیر و امید در مبارزه با قاچاق کالا و ارز دانست.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان تفت اظهار داشت: از راهکارهای مؤثر در مبارزه با قاچاق کالا و ارز، تغییر فرهنگ مردم در استفاده از کالاهای داخلی با افزایش کیفیت و کاهش قیمت و رقابت‌پذیری با محصولات مشابه خارجی است.

پرویزی در پايان يكي از شروط تحقق اقتصاد مقاومتی را مبارزه جدي با قاچاق كالا عنوان كرد و افزود: برای تحقق اقتصاد مقاومتی و کمک به اشتغال و تولید باید پدیده قاچاق در شهرستان را جدی بگیریم و برای مقابله با آن برنامه‌ریزی دقیق داشته باشیم.

و در آخر اعضای جلسه پیشنهاد‌ها خود را در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز ارائه نمودند.آدرس کوتاه :