معرفی رییس جدید اداره امور مالیاتی تفت


در مراسمی با حضور مدیركل امور مالیاتی استان یزد و فرماندار تفت رییس جدید امور مالیاتی شهرستان تفت معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت،'سید رضا نوربخش' در مراسم معارفه رییس جدید امورمالیاتی شهرستان تفت كه فرماندار و مسئولان استانی و شهرستانی حضور داشتند با مثبت ارزیابی كردن فعالیتهای این اداره در شهرستان افزود: از نظر عملكرد و وضعیت كاری مجموعه مالیاتی این شهرستان بسیار موفق بوده است. به گفته وی این موفقیت حاصل نمی شود مگر با تعامل و همكاری با نهادها و دستگاههای اجرایی بویژه مجموعه فرمانداری. وی از فرماندار و مسئولین شهرستان خواست تا با دیدگاه مثبتی كه نسبت به اداره مالیاتی دارند با رییس جدید نیز این همكاری و تعامل را حفظ كرده تا وی نیز با پشتوانه بیشتری به خدمات رسانی خود بپردازد.

فرماندار تفت هم در این مراسم ضمن تشكر از مجموعه مالیاتی شهرستان گفت:در مدت خدمت رییس قبلی هیچگونه نارضایتی از طرف مردم و یا نهادها گزارش نشده و وصول مالیاتی نیز به موقع و با اجرای قانون انجام شده است.

رییس سابق اداره مالیاتی به ارائه گزارشی از عملكرد اداره پرداخت و افزود:با توجه به مكانیزه شدن و به روز شدن سیستمهای اداری،در مورد افزایش وصول مالیاتی در 4 ماهه نخست امسال نسبت به 4 ماهه سال گذشته صددرصد افزایش داشتیم .

مجاهدیان افزود: 95 درصد از اظهارنامه های مالیاتی به صورت الكترونیكی انجام شده و این امتیاز بسیار خوبی در سطح استان برای این شهرستان می باشد.

در پایان این مراسم مسعود اعتمادی مقدم بعنوان رییس جدید اداره مالیاتی شهرستان معرفی و از خدمات مجاهدیان رییس سابق قدردانی شد.

 

آدرس کوتاه :