معرفی سرپرست جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تفت


در دیدار مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد با فرماندار شهرستان تفت مسائل مربوط به اوقاف و امور خیریه شهرستان بررسی و "مصطفی رفیعی خشنود" به عنوان سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تفت معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، در دیدار "حجت الاسلام حسین زارع زاده"  مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد با "علیرضا نوکار" فرماندار شهرستان تفت مسائل مربوط به اوقاف و امور خیریه شهرستان بررسی و "مصطفی رفیعی خشنود" به عنوان سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تفت معرفی شد.

"علیرضا نوکار" در این دیدار اظهار داشت: فرهنگ وقف یکی از ارزشمندترین میراث گذشتگان و هدیه‌ای از جانب اسلام است که به خوبی توجه به نیکوکاری در ابعاد مادی و معنوی برای بهره بردن عامه مردم از برکات آن را یادآوری می‌کند.

فرماندار شهرستان تفت احیای موقوفات و کسب درآمد پایدار برای اجرای نیات واقفین را از مهمترین اولویت های مجموعه اوقاف دانست و افزود: مردم و واقفین باید نتیجه عمل خداپسندانه خود و تاثیر آن در اجرای نیت را به عینه ببینند تا هم از کار خود راضی و هم سبب تشویق سایرین و افزایش موقوفات در سطح شهرستان باشیم.آدرس کوتاه :