مهم ترین در خواست مردم این شهرستان حل مشکل آب و گاز است


فرماندار تفت: یکی از مطالبات مهم مردم این شهرستان را در زمینه گاز و آب آشامیدنی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "ابوالقاسم دهقان"  در جلسه که برای حل مشکل آب و گاز شهرستان تفت با  دو مدیر دستگاه اجرایی و سه بخشدار شهرستان تشکیل شده بود و با بیان اینکه یکی از مطالبات مهم مردم این شهرستان را در زمینه گاز و آب آشامیدنی است افزود:در سفر سوم ریاست جمهوری به شهرستان تفت چندین پروژه خوبی برای آب رسانی تعریف شده و با همت مسئولان در حال اجراست .
فرماندار تفت، با بیان اینکه همه مردم حق استفاده از گاز را دارند، ادامه داد:در این شهرستان کارهای زیربنایی خوبی در این زمینه انجام شده است و امیدوارم درآینده نزدیک شاهد آن باشیم که مردم روستاهای این شهرستان از این نعمت بتوانند استفاده کنند.

حجت الاسلام سیدجلال یحیی زاده در این جلسه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در رسیدگی به مناطق و مردم محروم و دورافتاده افزود:اگر ما مسئولان صحبت‌ها و بیانات رهبر انقلاب را باور کنیم و سرلوحه کارهایمان قرار دهیم در کارهایمان به مشکل بر نمی‌خوریم.

وی با بیان اینکه بیشتر روستاهای استان در این شهرستان قرار دارد و ما مسئولان وظیفه بیشتر در قبال فراهم نمودن آسایش مردم آن روستاها داریم از تمام مسئولان خواست تا با تمام انرژی که دارند برای این قشر جامعه قدم بردارند و زمستان گرمی را برای آنها فراهم نمایند.

 دراین جلسه که مدیر عامل آب فاضلاب روستایی، مدیرعامل شرکت گاز استان،بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولان شهرستان حضور داشتند بخشداران مشکلات بخش‌های خود را مطرح کردند.

 

  

  

 

آدرس کوتاه :