نتایج مسابقات شنا المپیاد ورزشی دار العباده


ساعاتی پیش مسابقات شنا المپیاد ورزشی استان یزد که به میز بانی این شهرستان در محل استخر سر پوشیده غدیر تفت برگزار گردید به کار خود پایان داد و نتایج ذیل حاصل شد :

 

ساعاتی پیش مسابقات شنا المپیاد ورزشی استان یزد که به  میز بانی این شهرستان در محل استخر سر پوشیده غدیر تفت برگزار گردید به کار خود پایان داد و نتایج ذیل حاصل شد :

در شنای کرال سینه 100 متر :

رده سنی 11 تا 12 سال : آقایان سید علی اکبر صفوی مقدم و پوریا فاتحی از استان یزد مقام اول و دوم و آقای امیر حسین حنا چی از شهرستان بافق مقام سوم را کسب نمودند .

رده سنی 13 تا 14 سال آقای حامد صالحی از بافق – محمد علیزاده از یزد و محمد حسین یزدانی از یزد بترتیب مقامهای اول تا سوم را به خود اختصاص دادند .

در شنای کرال پشت 50 متر :

رده سنی 11 تا 12 سال : مهران حکمتی مقدم از یزد – امید خسور از یزد و امیر حسین حناچی از بافق مقامهای اول تا سوم را به خود اختصاص دادند .

رده سنی 13 تا 14 سال 100 متر کرال پشت :

آقایان محمد علیزاده و دانیال جوادیان زاده از یزد مقام اول و دوم و آقای حمید رضا سیاحی از شهرستان بافق مقام سوم را کسب نمودند .

قورباغه 100 متر رده سنی 13 تا 14 سال :

مهرداد دهقان از یزد – حامد طالعی از بافق و محمد حسین یزدانی از یزد بترتیب مقامهای اول تا سوم را به خود اختصاص دادند .

شنای قورباغه 50 متر رده سنی 11 تا 12 سال :

پوریا فاتحی از یزد – امیر خسور از یزد و علی زارع از اردکان مقام اول تا سوم را کسب نمودند .

شنای 50 متر پروانه :

رده سنی 13 تا 14 سال : مهرداد دهقان از یزد – حامد طالعی از بافق و مصیب رشیدی از یزد بترتیب مقام اول تا سوم را کسب نمودند .

 رده سنی 12 تا 13 سال : سید علی اکبر صفوی مقدم از یزد اول – سید مهران حکمتی مقدم از یزد دوم – مجتبی میرزابابایی از ابرکوه مقام سوم

در شنای تیمی 4*50 متر آزاد امدادی :

در رده سنی 13 تا 14 سال بترتیب تیم های یزد – بافق و تفت مقام اول تا سوم را کسب کردند .

در رده سنی 11 تا 12 سال تیم های یزد – بافق و مهریز مقام اول تا سوم را به خود اختصاص دادند .

آدرس کوتاه :