هم‌زمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی:

نخستین جشنواره پلاکارد نویسی با موضوع استکبارستیزی در شهرستان تفت برگزار می‌شود


هم‌زمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفت مسابقه پلاکارد نویسی با موضوع استکبارستیزی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفت، هادی قاسمی با اعلام این خبر فوق افزود: نخستین جشنواره پلاکارد نویسی و کارهای خلاقانه با موضوع استکبارستیزی ویژه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی روز 22 بهمن سال جاری در سطح شهرستان تفت برگزار می‌شود.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفت در ادامه به نبین دستاوردهای انقلاب برای کودکان و نوجوانان اشاره کرد و افزود: کارهای خلاقانه و ابتکاری با موضوعات مختلف می‌تواند خلاقیت کودکان و نوجوانان را افزایش داده و در این راستا استکبارستیزی و بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی آمیخته با خلاقیت یکی از این روش‌هاست تا دستاوردهای انقلاب اسلامی برای کودکان و نوجوانان بازگو شود.

وی ادامه داد: استفاده از خلاقیت‌ها، ابتکار عمل و تناسب محتوای پلاکارد با موضوع مسابقه از ملاک‌های امتیازدهی شعارنوشته‌ها و دیگر آثار خلاقانه‌ای است که با عنوان استکبارستیزی و یا دستاوردهای چهل‌ساله انقلاب را نشان دهد.

وی در خصوص زمان برگزاری این جشنواره گفت: این مسابقه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در نظر گرفته‌شده است و علاقه‌مندان فرصت دارند تا آثار خود را در روز 22 بهمن به غرفه اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان در ابتدای مسیر راهپیمایی تحویل نمایند و ثبت‌نام آثار خود را انجام دهند تا بعد از داوری صورت گرفته برگزیدگان نهایی اعلام و جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.آدرس کوتاه :