نشست مردمی فرماندار با اهالی منطقه سوته زار روستای طزرجان


فرماندار، بخشدار و رئیس جهاد کشاورزی شهرستان با حضور در منطقه سوته زار روستای طزرجان شهرستان تفت به بررسی مشکلات این منطقه پرداختند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "محمد محامدی" در این نشست خواستار نگاه عادلانه شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران شهرستان در تقسیم اعتبارات شد و افزود: در شهرستان بودجه استانی با نگاه عادلانه و بر اساس جمعیت در بخش‌های مختلف شهرستان و بر اساس پیشرفت پروژه تقسیم‌شده است و انتظار می‌رود این نگاه در بین شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان نیز وجود داشته باشد و همه مناطق روستا از این اعتبارات روستایی استفاده کنند.

فرماندار شهرستان تفت به پروژه گازرسانی دهستان شیرکوه اشاره کرد و افزود: گازرسانی دهستان شیرکوه در حال اجراست و مدت‌زمان اجرای این پروژه 3 سال پیش‌بینی‌شده است و همه مناطق دهستان شیرکوه را تحت پوشش قرار خواهد داد و امید است با پیگیری‌های صورت گرفته مدت‌زمان اجرای پروژه کاهش یابد.

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه در پروژه گازرسانی آسفالت معابر آسیب خواهد دید از بخشدار و دهیاران منطقه درخواست کرده‌ایم تا در این مدت آسفالت جدیدی صورت نگیرد و با اتمام پروژه گازرسانی، آسفالت معابر داخل روستا در دستور کار شوراهای اسلامی روستا قرار گیرد تا در هزینه نیز صرفه‌جویی صورت گیرد و مسیری دو بار در فاصله زمانی کوتاه آسفالت نشود.

محامدی اظهار داشت: دغدغه دیگر مردم این منطقه از روستای طزرجان جمع‌آوری به‌موقع زباله است و امید است با همکاری دهیاری این مسئله نیز حل گردد.

رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان تفت نیز در ادامه این نشست اظهار داشت: در بودجه سال جاری برای بهسازی قنوات روستایی مبلغی اعتبار دیده‌شده است که بهسازی قنات این منطقه نیز جز برنامه‌های جهاد کشاورزی است.آدرس کوتاه :