نمايشگاه عكس دفاع مقدس در شهرستان تفت به كار خود پايان داد


نخستين نمايشگاه عكس و پوسترو كتاب دفاع مقدس مركز آموزش فني و حرفه اي روز گذشته به كار خود پايان داد.

 
به گزارش روابط عمومي مركز آموزش فني و حرفه اي امام خميني (ره) شهرستان تفت، رئيس مركز گفت : اين نمايشگاه همزمان با ايام هفته دفاع مقدس و با هدف آشنايي با حماسه‌ها و خصائل اخلاقي رزمندگان جبهه برگزار شد.
وي افزود : در اين نمايشگاه كه در محل فني و حرفه اي شهرستان و با همكاري پايگاه صاحب الزمان مركز و سپاه ناحيه تفت و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي تفت برگزار شد، تصاوير و پوستر هايي از صحنه‌هاي دفاع مقدس و كتاب و دستاوردهاي مركز فني و حرفه اي براي بازديد عموم به نمايش درآمد.
" علي شباني " در مراسم اختتاميه اين نمايشگاه اظهار داشت: اين نمايشگاه، فرصتي براي آشنايي جوانان و نوجوانان با جنگ هشت ساله ملت ايران با دولت بعثي عراق است.
 " شباني "  با اشاره به لزوم توجه نسل سوم انقلاب به حوادث جنگ تحميلي گفت: تصاوير به نمايش درآمده در اين نمايشگاه گوياي مطالب مهمي از جنگ تحميلي ايران با عراق است.
 وي استقبال جوانان و نوجوانان از اين نمايشگاه را بسيار مناسب خواند و خاطرنشان كرد: جوانان شهرستان تفت همه ساله در هفته دفاع مقدس با حضور در جلسات مختلف، با جنگ تحميلي و وقايع هشت سال دفاع مقدس آشنا مي‌شوند تا راه شهداي انقلاب و دفاع مقدس را ادامه دهند.
آدرس کوتاه :