نیمه شعبان یادمان عدالت، انسانیت و آزادگی است

شناسه : 3655459

نیمه شعبان یادمان عدالت، انسانیت و آزادگی است


فرماندار تفت با صدور پیام تبریکی نیمه شعبان را بشارتی بزرگ برای مستضعفان و مظلومان جهان برشمرد و بر ترویج فرهنگ انتظار و مهدویت در جامعه تاکید کرد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع" در این پیام نیمه شعبان سالروز ولادت باسعادت حضرت ولیعصر (عج) را به همه مسلمانان جهان تبریک گفته و آورده است: وجود بابرکت و عزیز حضرت بقیه الله(ارواحنا لتراب مقدمه الفدا) ذخیره عظیم الهی برای برقراری عدالت و آزادگی در صحنه جهان است .

فرماندار تفت با بیان این که نیمه شعبان یادمان عدالت، انسانیت و آزادگی است ادامه داده است: جهان بیش از هر زمان دیگری تشنه عدالت، معنویت و صلح جویی است و چشم ها در انتظار حکومتی فراگیر و عدالت گسترند تا بار دیگر رهبری جهان به دست بندگان صالح خداوند سپرده شود.

فرماندار تفت در بخش دیگری از این پیام ترویج فرهنگ انتظار را عبادتی بزرگ برشمرده و آورده است: ترویج فرهنگ مهدودیت و فرهنگ انتظار در حقیقت ترویج دهنده همه خوبی ها و نیکی هاست و صاحبان فکر، قلم و رسانه در این رابطه مسئولیت خطیری بر عهده دارند.

زارع در پایان پانزدهم شعبان المعظم؛سالروز میلاد حضرت ولیعصر (ارواحنا فداه) را به پیشگاه  رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت الله العظمي خامنه اي (مدظله العالي) و همچنین به مردم شریف و ولایتمدار شهرستان تفت تبریک گفته است.رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.