با حضور استاندار يزد و فرماندار تفت برگزار شد:

هفتمین یادواره شهدای رشکوئیه و حسین آباد


هفتمین یادواره شهدای رشکوئیه و حسین آباد با حضورامام جمعه پشتكوه، استانداريزد، فرماندار تفت، مشاور استاندار و رئيس روابط عمومي استانداري،مدير كل حفظ اثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس،جمعي از مسئولان استان و شهرستان،خانواده معظم شهدا و ايثارگران وجمع زيادي از مردم بخش گاريزات برگزار شد.
با حضور استاندار يزد و فرماندار تفت برگزار شد:
به گزارش روابط عمومي فرمانداري تفت و به نقل از روابط عمومي استانداري يزد،استاندار یزد در اين مراسم گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدا وانتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان جامعه، توطئه های دشمنان را نقش بر آب مي كند.
"
محمد رضا فلاح زاده" در اين مراسم افزود: پیامبر عظیم الشان اسلام و ائمه اطهار (ع) برای گسترش اسلام سختی ها و زحمات زیادی را متحمل شدند و از هیچگونه ایثار و از خود گذشتگی مضایقه نكردند.
ویافزود: فداكاری خانواده شهدا ی انقلاب اسلامی، افزود: پیامبر عظیم الشان اسلام و ائمه اطهار (ع) برای گسترش اسلام سختی ها و زحمات زیادی را متحمل شدند و از هیچگونه ایثار و از خود گذشتگی مضایقه نكردند.
وی افزود: فداكاری خانواده شهدا ی انقلاب اسلامی ایران نیز درتاریخ ثبت شده و خداوند برای آنها در این دنیا و آخرت اجر قرارداده است .
عاليترين مقام اجرائي استان يزد گفت: ایران اسلامی به بركت خون شهیدان و مجاهدت ایثارگران همچون نگینی در جهان می‌درخشد و نور اسلام، انقلاب و آرمان‌های امام (ره) و شهیدان تحقق یافته است و الگوی انقلاب اسلامی ایران مسیری برای رهایی كشورهای مظلوم از جور مستكبران است.
فلاح زاده گفت: شهدا همچون شمعی فروزان و پرچمیبرافراشته ما را راهنمایی می نمایند تا راه را از بیراهه تشخیص دهیم و به طرف مقصودحركت نماییم .
وی با اشاره به اینكه شهدا بهترین الگو برای نسل جوان ایراناسلامی هستند گفت : ابعاد مختلف زندگی معنوی شهدا باید به نسل جوان معرفی شود ومسئولان، هنرمندان ،رسا نه ها و نویسندگان در این راستا مسئولیت خطیری برعهدهدارند.
استاندار یزد گفت: شهدا رفتند تا راه امام و انقلاب زنده بماند و تنهاراه تداوم راه شهدا و امام راحل پیروی از ولایت و تمسك به اسلام ناب محمدی است.
روایت گر موسسه سیره شهدای قم نیز در این مراسم گفت:یكی از راه‌های انتقال پیام شهیدان، برگزاری یادواره‌ها و یادآوری خاطرات شهدا و از بهترین اقدامات برای حفظ ارزش خون شهیدان است
حجت الاسلام والمسلمین رسول پور افزود:شهدا مخصوص یك طیف خاص نیستند بلكه به نسل‌های گذشته و آینده نیز ارتباط پیدا می‌كنند و پیشرفت ،استقلال و ارامش كنونی ما از خون‌ بهای شهدا ست و مدیون ایثارگری آنها هستیم .
دبیر هفتمین یادواره شهدای رشكوئیه و حسین آباد نیز در این مراسم گفت: برگزارییادواره شهدا و بزرگداشت نام و یاد شان كمترین خدمتی است كه می توانیم در مقابل جاننثاری آنها داشته باشیم .
محمود زارع رشكوئیه افزود: دراین زمان كه بیشتر ازهمیشه دشمنان با تهاجم های مختلف بویژه تهاجم فرهنگی فكر و ذهن جوانان ما را هدفقرار داده‌اند،باید با انتقال آرمان‌های شهدا ، راههای تهاجم فرهنگی را مسدودنماییم . وي افزود: خود را موظف می‌دانیم به عنوان خادم شهدا تا جایی كه درتوان داریم به خانواده معزز و معظم شهدا خدمت نماییم.
در این مراسم  از  سایتاینترنتی http://reshkooeiah.ir رونمایی شد.

 

آدرس کوتاه :