پرویزی: خدمت به خانواده‌های شهدا افتخار است


شوراي ترويج و توسعه فرهنگ ايثار و شهادت با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و سایر اعضا تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "سعید پرویزی" در این جلسه اظهار داشت: فرهنگ ایثار و شهادت باید الگوی مسئولان باشد زیرا که این فرهنگ انسان را از غرق شدن در مادیات زندگی روزمره رها می‌کند.

پرویزی، خدمت به خانواده‌های شهدا و جانبازان را افتخار و وظیفه‌ای انسانی و شرعی برای مسئولان و مردم دانست و اظهار کرد: جامعه باید در قبال این افراد، قدردانی خود را به نمایش بگذارد، هرچند هرچقدر هم که به این عزیزان خدمت کنیم نمی‌توانیم ذره‌ای از ایثار و مجاهدت‌های آنان را پاسخگو باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری تفت عنوان کرد: همت همه مسئولان را می‌طلبد تا فرهنگ ایثار و شهادت را نسل به نسل انتقال‌یافته و این فرهنگ غنی در بین جوانان و نوجوانان ترویج تا با ایثار و شهادت بیشتر آشنا شوند.

وی خاطرنشان کرد: ما وظیفه‌داریم فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل‌های آینده منتقل و پیام شهدا را همیشه زنده نگه‌داریم.

در ادامه پرویزی به برخی از وظایفی که شوراي ترويج و توسعه فرهنگ ايثار و شهادت به عهده دارد نظیر بسترسازی به‌منظور شکوفایی و معرفی استعدادها و توانمندی‌های ایثارگران، اطلاع‌رسانی منسجم در حوزه ایثار و شهادت، اتخاذ شیوه‌های مدیریتی و تشویقی به‌منظور تعمیق فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین فراهم کردن زمینه‌های همکاری و هم‌افزایی دستگاه‌های دولتی، عمومی و سازمان‌های مردم‌نهاد شهرستان در خصوص گسترش فرهنگ ایثار و شهادت اشاره نمود.آدرس کوتاه :