پيام تبريك به مناسبت روز خبرنگار


به گزارش روابط عمومی مركز فني و حرفه اي امام خميني (ره) شهرستان تفت ، " علي شباني " طي پيامي هفدهم مرداد روز خبر نگار را به تمامیتلاشگران، زحمت کشان و جهادگران عرصه رسانه شهرستان تفت تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی مركز فني و حرفه اي امام خميني (ره) شهرستان تفت ، " علي شباني " طي پيامي هفدهم مرداد روز خبر نگار را به تمامی تلاشگران، زحمت کشان و جهادگران عرصه رسانه شهرستان تفت تبریک گفت .
متن پيام بدين شرح است :
ن . والقلم و ما یَسطرون
17 مرداد روز پاسداشت تلاش بی وقفه ی انسان های آگاهی است که با سلاح قلم در سرزمین آگاهی قدم می زنند
خبرنگاران، قاصدان امین و راویان صدیق اطلاعات و آگاهی و اخبارند که پرتلاش و بی وقفه درعرصه اطلاع رسانی گام بر می دارند تا جان های تشنه دانسبن و كسب اطلاعات را سيراب كنند .
بي گمان مأموريت شما خبرنگاران از جنس مأموريت انبياء الهي است وهمانگونه كه پيامبران از حقايق عالم خبر مي دادند شما نيز از اطراف خود خبر مي دهيدبنابراين هر اندازه خبرهايتان به واقعيت و صداقت نزديكتر باشد كارتان به كار انبياءشبيه تر خواهد بود.

همانگونه که همگان می دانیم خبرنگاران به عنوان حلقه هایاتصال رسانه با مخـاطبان از جایگاه و شأن والایی برخوردارند و در واقع اینخبرنگاران شجاع ، آگاه و متعهد هستند که به رسانه هویت و غنا می بخشند و به ارزش آنمی افزایند.

بی تردید رسانه ها نیز به عنوان یک ابزار اطلاع رسانی و فرهنگ سازیرسالتی بس مهم و خطیر در توسعه و پیشرفت کشورها بر عهده دارند و در برهه ها و مقاطعمختلف در کنار مردم و دولت مداران به عنوان حاملان پیام و مرسلان خبر به تحلیل واقعبینانه ای از وقایع می پردازند و اطلاع رسانی شفاف را سرلوحه کار خود قرار میدهند.

" علي شباني " در پايان بيان داشت : اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید عرصه قلم ، " شهيد صارمي " ، هفدهم مرداد بهانه اي كوچك است تا این روز را به همه خبرنگاران و دست اندرکاران عرصه اطلاع رسانی تبريك گفته، از تلاش افتخار آفرین و ارزشمند همه این عزیزان تقدیر و تشکر نموده و براي تمام فعالان در اين عرصه آرزوي سرافرازي و توفيق روز افزون مسئلت مي‌‌نمایم.
آدرس کوتاه :