پيام تبريك به مناسبت هفته ملي مهارت


رئيس مركز آموزش فني و حرفه اي و علمي كاربردي امام خميني (ره) شهرستان تفت طي پيامي هفته ملي مهارت و روز ملي كارآفريني و ترويج آموزشهاي فني و حرفه اي را تبريك گفت.

  
به گزارش روابط عمومی مركز آموزش فنی و حرفه ای و علمي كاربردي امام خميني (ره) شهرستان تفت ، “علي شباني”  طی پیامی فرارسیدن هفته ملی مهارت و ۶ مرداد روز ملی کارآفرینی و ترویج آموزشهای فنی و حرفه ای را به خانواده بزرگ آموزش فنی و حرفه ای و تلاشگران عرصه مهارت آموزی تبریک گفت.                             
در متن این پیام آمده است: در سالی که با رهنمود های مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) به عنوان سال حمایت از تولید ملی ، کار و سرمایه ایرانی  نامگذاری شده است ، توسعه و بسط آموزش های مهارتی با همت والا و بی شائبه همه دست اندر کاران عرصه آموزش های فنی و حرفه ای رقم می خورد .                                                         
وي افزود : بی تردید تلفیق دانش با مهارت و خلاقیت برای جوانان این مرز و بوم زمینه ساز اشتغال مولد و پایدار توام با کار آفرینی، تاثیر بسزایی در رشد و توسعه اقتصادی و توانمند سازی منابع انسانی دارد و رسالت آموزش فنی و حرفه ای به عنوان متولی اصلی آموزش مهارت های غیر رسمی در تربیت نیروی کار ماهر و متخصص در بخش های مختلف صنعت ، خدمات و کشاورزی و ارتقای مهارت های حرفه ای شاغلین و فارغ التحصیلان دانشگاهی و کارجویان شهری و روستایی نقش بسزایی در توسعه پایدار شهرستان خواهد اشت .                                                               
در ادامه بيان داشت : با توجه به همت والای خانواده بزرگ آموزش فنی و حرفه ای شهرستان و تلاش بی شائبه مربیان ، کارشناسان ، کارکنان و اساتيد مركز ، آینده ای بسیار درخشان رقم خواهد خورد و اهتمام به این امور نویدبخش تحول عظیمی در توسعه آموزش های مهارتی خواهد بود و رشد و توسعه و آبادانی کشور و استان و شهرستان را بدنبال خواهد داشت و اینک در آستانه فرا رسیدن ۶ مرداد روز ملی کارآفرینی و آموزشهای فنی و حرفه ای ، این روز را به همه تلاشگران عرصه مهارت آموزی تبریک عرض می نمایم ..
امید است شعار « هر ایرانی یک مهارت، هر کارگاه یک آموزشگاه، هر خانه یک کارگاه و هر کارخانه یک دانشگاه » نیاز استراتژیک ایرانیان در افق ۱۴۰۴ در فعالیتهای هدفمند و برنامه های دانش بنیان آن سازمان تجلی یافته و زمینه ساز رفع بیکاری و اشتغال پایدار گردد .
                                                                                                                                       
 
آدرس کوتاه :