پيام تبريك رئيس فني و حرفه اي به ماسبت ميلاد امام رضا (ع)


رئيس مركز فني و حرفه اي شهرستان تفت طي پيامي ولادت باسعادت امام هشتم ، امام رضا (ع) را خدمت كاركنان و مسلمانان و پيروان آن حضرت تبريك گفت

به گزارش روابط عمومي مركز آموزش فني و حرفه اي امام خميني (ره) شهرستان تفت ، رئيس مركز در پيامي ولادت با سعادت هشتمين امام معصوم ،ضامن آهو ، امام رضا (ع) را تبريك گفت متن پيام بدين شرح است :
زائری   بارانی ام   ،  آقا  به  دادم  می رسی؟

بی پناهم خسته ام ، تنها ، به دادم می رسی؟

گر
  چه   آهو   نیستم   اما   پر   از    دلتنگی ام

ضامن
   چشمان   آهوها  ، به   دادم  می رسی؟
من
  دخیل  التماسم  را به   چشمت   بسته ام

هشتمین
    دردانه    زهرا   ، به دادم  می رسی؟

وقتی نام مقدسش را می شنوم یاد آن حریم ملکوتی می افتم که مثل بهشت، زیبا و آرام بخش و مصفاست. حرم امن دل ما در آوردگاه دنیا که مرقد منور امام علی ابن موسی الرضا را در خود دربرگرفته و چونان شمعی نورافشان جمع پروانه های عاشقی است که گرداگردش به طواف عارفانه ای مشغولند. 
امام رئوف ما که حریم حرمش کعبه دلها و قبه مبارکه اش قبله آمال و آلام ماست.
در سایه سار عنایت و ولایتش، سالها و نسل هاست که تجربه عاشقی در این سرزمین، سامان گرفته است.
شرح کبریای وجود او نه کار حقیر سراپا تقصیری چون من، که کار کسی همچون اوست و خویشتنش که در سلسلة الذهب، رشحه ای و لمحه ای از نور ناب و وجود تابناکش را بر قامت واژه ها سوار کرد و رخش مواج معنا را در هیئت کلمات روانید.
او که عالم آل محمد نام گرفت و همین لقب بر فضل و کرامت و شرفش، شرحی شایسته و بایسته است و زندگی اش سراسر بصیرت و کرامت و مجاهدت، قطب معنوی ایران و ایرانیان گشت و میهمانی بر این سرزمین اهورایی که او را چون گوهری تابناک در صدف وجود خویش دربرگرفتند و ولایت و امامت و کرامت و عنایتش را در تجلی حضور و ظهورش پذیرا شدند.
و این رهیافت شاید اقتدایی باشد بر مجاهدت شاعرانه دعبل خزائی که چوبه دار بر دوش، رهرو راه امام زمان خویش و جانباز عشق    رضایغريب بود .
میلاد  هشتمین حجت سرمد، نگین درخشان وطن ، السلطان باالحسن ،
شمس الشموس ، خسرو اقلیم توس ، شاه انیس النقوس حضرت علی
بن موسی الرضا برتمامی پیروانش به ویژه شما ایرانیان و همكاران محترم و خانواده بزرگ فني و حرفه اي تبريك عرض ميكنم .
آدرس کوتاه :