پيام تبريك رئيس مركز به برگزيدگان المپياد


صبح امروز رئيس مركز آموزش فني و حرفه اي و علمي كاربردي امام خميني (ره) شهرستان تفت طي پيامي كسب رتبه هاي برتر المپياد ملي مهارت توسط كار آموزان مركز را تبريك گفت.

به گزارش روابط عمومی مركز آموزش فنی و حرفه ای و علمي كاربردي امام خميني (ره) شهرستان تفت ، “علي شباني” در اين پيام بيان كرد :
كسب 3 رتبه استاني توسط تيم اعزامي از كارآموزان مركز فني و حرفه اي و علمي كاربردي امام خميني (ره) شهرستان تفت در رشته هاي آشپزي ، شيريني سازي و رباتيك در مسابقات المپياد ملي مهارت  را حضور افتخار آفرینان عزیز وخانواده های محترم آنها، مربیان پر تلاش ،کارشناسان ساعی، کارکنان خدوم وتمامی تلاشگران وحامیان عرصه های مهارت آموزی، تبریک وتهنیت می گویم.
" علي شباني " ضمن آرزوی کسب مقام و رتبه هايی در مرحله کشوری برای کار آموزان برگزیده عنوان نمودند در این مرحله از رشد و فعالیتهای پژوهشی و عملی در کشور بجاست هر کس در هر جایگاهی که قرار دارد مساعی خود را بکار برد تا کشور به اوج مسائل علمی برسد . ایشان در ادامه افزود کسب رتبه برتر در مرحله کشوری باعث بالندگی شهرستان تفت و نیز مطرح شدن استان يزد در بین سایر استانها می شود .
در این بین همراهی ، مساعدت و حمایت های تمامی عزیزانی که دستیابی به  این موفقیت استاني و حرکت در مسیر تعالی و پیشرفت کشور عزیز اسلامیمان را هموار نمودند، سزاوار بسی تقدیر و تشکر است.
امید آن است که در سایه عنایات ویژه باریتعالی و حضرت ولی عصر(عج) و در سایه پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، دستاوردهایی بزرگتر وموفقیت هایی ارزنده تر را در زمینه مهارت آموزی درعرصه های ملی و جهانی شاهد باشیم.
آدرس کوتاه :