پيام تبريك نيمه شعبان


پيام تبريك رئيس مركز آموزش فني و حرفه اي و علمي كاربردي امام خميني (ره) شهرستان تفت به مناسبت نيمه شعبان و سالروز ولادت امام عصر حضرت مهدي ( عج )

 

یا وصی الحسن و الخلف الحجه ایها القائم المنتظر المهدی یابن رسول ا...

ای منتـظران گنج نهـان می آیـد                     آرامـش جـان عـاشـقان مـی آیـد

بر بام سحر طلایه داران ظهور                       گفتند که صاحب الزمان می آید

نيمه شعبان، يادآور تولد بزرگ پرچمدار عدل و صلح و يادماني از تمام فضايل و نيکي‌هاست. اين روز خجسته، مطلع خورشيد فروزان حضرت صاحب‌الزمان(عج) در ظلمت تاريخ و افروختن چراغ شوق در دل پيروان و ايمان بخشيدن به محرومان جامعه است.

به گزارش روابط عمومي مركز آموزش فني و حرفه اي و علمي كاربردي امام خميني (ره) شهرستان تفت در سالروز ولادت حضرت مهدي (عج) "علي شباني" پيام تبريكي صادر كرد .

وي گفت : سـلام، سلام بر تو که میوه شاداب جهان هستی و ثمره بشریتی، سلام بر تو که طاووس بهشتیانی، سلام بر تو که اختر تابناک جهانی، سلام بر تو که مایه امان اهل زمینی همچنان که ستارگان مایه امان اهل آسمان اند، سلام بر تو که انتظارت برترین اعمال است. سلام بر تو که وارث همه انبیاء و اولیاء الهی هستی. سلام بر تو که با طنین و ندای دلنوازت عالمیان را به مبداء و معاد که همان «هوالاول و الاخر» است رهنمون می فرمایی. سلام بر تو انسان کامل مهدی موعود عج ا... تعالی .

با تبريک و تهنيت ولادت باسعادت برافرازنده پرچم حق و عدالت حضرت مهدي(عج)، حجت خدا و احياگر آئين محمدي(ص) به محضر مقام معظم رهبري، امت اسلامي و بويژه مردم شريف و ولايتمدار ايران اسلامي، اميدواريم انتظار ظهور بقيةالله که همواره سرمنشأ خير و برکت بوده، عام بازگشت بيش از پيش بشريت به سوي کانون توحيد و عدالت باشد.»

 

آدرس کوتاه :