پيام تسليت رئيس مركز فني و حرفه اي امام خميني (ره) شهرستان تفت


به گزارش روابط عمومي مركز فني و حرفه اي امام خميني (ره) شهرستان تفت ، رئيس مركز در پیامی حادثه زلزله دلخراش آذربايجان شرقي را به امت شريف ايران به ويژه مردم صبور و متدين و عالم پرور و بازماندگان اين حادثه تسليت گفت .

 
پيام تسليت رئيس مركز فني و حرفه اي امام خميني (ره) شهرستان تفت
به گزارش روابط عمومي مركز فني و حرفه اي امام خميني (ره) شهرستان تفت ، رئيس مركز در پیامی حادثه زلزله دلخراش آذربايجان شرقي را به امت شريف ايران به ويژه مردم صبور و متدين و عالم پرور و بازماندگان اين حادثه تسليت گفت .
متن پيام " علي شباني " به اين شرح است :
بسم اللهالرحمن الرحیم
 - «الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِوَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ (*) أُولَئِکَ عَلَیْهِمْ صَلَوَاتٌ مِنْ رَبِّهِمْوَرَحْمَةٌ وَأُولَئِکَ هُمُ الْمُهْتَدُونَ»
 با کمال تأسف وتأثر مطلع شدیم که درحادثه زلزله  تعدادی از اهالی شریف و متدین وعالم پرور شهرستان اهر و توابع آنکشته و مجروح شده‌اند که با توجه به زمان وقوع زلزله،‌ متأسفانه اکثر قربانیان زبانو کودکان بوده‌اند؛ از درگاه خداوند سبحان برای درگذشتگان آمرزش و مغفرت و برایمجروحان و مصدومان شفای عاجل و کامل و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت می‌کنم. ان‌شاءالله مسئولان محترم و مردم غیور و با ایمان منطقه ودیگر هموطنان عزیز در اینایام پر برکت و پر فضیلت به وظیفه اسلام و انسان خود عمل خواهند کرد و که فرمود :
"من أصبح ولم یهتم بامور المسلمین فلیس بمسلم ".
 ایزد منان به همه آنان جزای خیرعنایت فرماید.
آدرس کوتاه :