پيام رئيس مركز فني و حرفه اي امام خميني (ره) تفت به مناسبت عيد سعيد فطر


رئیس مركز فني و حرفه اي امام خميني (ره) شهرستان تفت در پیامی ضمن آرزوی قبولی طاعات وعبادات برای همکاران روزه‌دار، فرارسیدن عید سعید فطر را به این خانواده بزرگ تبریک گفت.

پيام رئيس مركز فني و حرفه اي امام خميني (ره) تفت به مناسبت عيد سعيد فطر
رئیس مركز فني و حرفه اي امام خميني (ره) شهرستان تفت در پیامی ضمن آرزوی قبولی طاعات وعبادات برای همکاران روزه‌دار، فرارسیدن عید سعید فطر را به این خانواده بزرگ تبریک گفت.
متن پیام " علي شباني " بدين شرح است :
عيد رمضان آمد و ماه رمضان رفت         صد شكر كه اين آمد و صد حيف كه آن رفت
ماه رمضان ماهی است که در آن مسلمانان به روزه‌دارى پرداخته و از خوردن و آشاميدن و بسيارى از كارهاى مباح ديگر امتناع می‌ورزند و در نخستين روز ماه شوال اجر و پاداشی را که از سوی خداوند به آنان وعده داده شده بود از او مى‏طلبند.
وي افزود : عید فطر روزی است که به فرمایش مولایمان علی(ع) نیكوكاران ثواب مى‏برند و گنهكاران زیان مى‏بینند.
" علي شباني " گفت : خداوند را شاكرم كه بار ديگر اين توفيق را نصيبمان كرد و توانستيم رمضاني ديگر را تجربه كرده و در حد توان خود در جهت كسب رضاي الهي تلاش كنيم.
وي بيان كرد : چشم اميد به رحمت واسعه الهي دوخته‌ايم تا شايد او عبادات و روزه‌هايمان را كه بي‌شك در حد ايده‌ال نبوده پذیرفته و با دادن فرصتی دوباره بتوانیم رمضان و عيد فطر ديگري را تجربه كنيم.
خداوندا! دستان انابت به امید اجابت به درگاهت فراز می‌کنیم و امیدوارتر از پیش به لطف و رحمت بیکرانت، از تو می‌خواهیم:
در آستانه‌ عید سعید فطر، الطافت را از مردم مومن و صبور تفت و به ويژه همكاران تلاشگر و روزه‌دار مركز فني و حرفه اي شهرستان تفت دریغ مداری تا آنها از فيوضاتاين ميهماني الهي نهايت بهره را برده و ره توشه‌هاي بي انتها را در جهت خدمات خالصانه به خلق خدا به ارمغان ببرند.
ثواب روزه و حج قبول آن کس  برد        که  خاک میکده عشق را زیارت کرد
با امید به این که همه بتوانیم با همکاری موثر و با شناخت مشکلات مركز گامی ارزشمند در جهت اعتلای آن برداریم.
وي در ادامه افزود : و اكنون شايسته است تا رمضاني ديگر و سالي ديگر ، با مداومت بر اعمال نيكويي كه در اين ماه بدان پرداخته ايم ، تزكيه و پالايش روان را پيشه كنيم ، نواي آسماني قرآن را در هر روزمان طنين انداز كنيم ، همواره فضايل روزه داري را حفظ نموده و با نگاهي نو به همنوعان خود و كمك و انفاق مادي و معنوي به آنها ، گشايش ابواب دحمت الهي را به زندگي خود زمينه ساز شويم
در پايان افزود : بار دیگر فرارسيدن اين عيد بزرگ را به همه مردم مومن و شهيد پرور شهرستان تفت و همكاران عزیز و خانواده محترمشان تبريك گفته و آرزو می‌کنم که همه ما دراين روز مورد لطفو مرحمت خداوند متعال قرار گرفته و شاهد توفيقات روزافزون در مركز فني و حرفه اي  باشيم.
آدرس کوتاه :