پيام رئيس مركز فني و حرفه اي به مناسبت هفته دفاع مقدس


هفته دفاع مقدس يادآور رشادت ها و جانفشاني هاي ملت رشيد و پرآوازه اي است كه در طول هشت سال نبرد نابرابر در برابر مستكبران و زورگويان جهان سرافرازانه و با عزت ايستادگي و مقاومت كردند

 
 
به گزارش روابط عمومي مركز آموزش فني و حرفه اي امام خميني (ره) شهرستان تفت ، رئيس مركز به مناسبت هفته دفاع مقدس پيام تبريك صادر كرد متن پيام بدين شرح است :
هفته دفاع مقدس يادآور رشادت ها و جانفشاني هاي ملت رشيد و پرآوازه اي است كه در طول هشت سال نبرد نابرابر در برابر مستكبران و زورگويان جهان سرافرازانه و با عزت ايستادگي و مقاومت كرده و خالق حماسه اي جاودان و ماندگار بر صفحه تاريخ شدند. یادآور دلاورمردی ملتی است که با صلابت مثال زدنی خود در رویارویی با دنیای کفر ، دلیر مردانه از دین و حقانیت خود دفاع نمود. يادآورايثار و مجاهدت خالصانه رزمندگان و ايثارگراني است كه در حساس ترين مقطع تاريخ و با قامتي بر بلنداي ابديت گام هاي استواري در راه ظلم ستيزي و حقيقت طلبي برداشتند.
اين پايداري مقدس كه برخاسته از روح وحدت و ايمان و اتكا به خداوند متعال بود ، در سايه هدايت هاي رهبر كبير انقلاب اسلامي ،‌ حضرت امام خميني (ره) شكل گرفت و باعث احياي اسلام ناب محمدی و تقویت جریان مقاومت در سطح جهان گردید .
بي‌شك دفاع مقدس ميراث تمام نشدني براي بهره‌گيري و بهره‌مندي نسل‌ها و جوانان اين مرز و بوم است و تقويت ارزش‌هاي اسلامي و انقلابي، مردمي‌تر شدن انقلاب اسلامي، ايجاد اتحاد و يكپارچگي بيشتر در آحاد جامعه، انسجام بيشتر بنيان‌ها و ستون‌هاي نظام جمهوري اسلامي در مقابل دشمنان، تبعيت از ولايت مطلقه فقيه در مقابل توطئه‌ها، ايجاد اعتماد به نفس و تقويت خودباوري و خوداتكايي در كشور كه نعمات و دستاوردهاي مهمي در بخش‌هاي مختلف بر جاي گذاشته، از جمله دستاوردهاي گران سنگ دوران دفاع مقدس است كه نقش بسزايي در تداوم راه و اهداف عالي انقلاب اسلامي و ساختن ايراني سربلند و منطبق با آرمان هاي بلند حضرت امام خميني(ره) و منويات رهبر فرزانه انقلاب اسلامي حضرت آيت‌الله العظمي خامنه‌اي(مدظله العالي) داشته و دارد. حماسه دفاع مقدس برگی زرین در دفتر افتخارات ایران اسلامی بوده و به عنوان افتخاري بزرگ و نماد عزت و سرافرازي و سربلندي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران براي هميشه در دل ها زنده خواهد ماند
اينجانب فرا رسيدن هفته دفاع مقدس كه نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است را به ساحت مقدس حضرت بقية ا... الاعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت ا... العظمي خامنه اي (مد ظله العالي)و ملت شهيد پرور ايران اسلامي به خصوص مردم شهرستان تفت تبريك عرض نموده و براي ارواح طيبه شهداي هشت سال دفاع مقدس به ويژه شهيدان والامقام اين شهرستان درود و صلوات مي‌فرستم.
آدرس کوتاه :