پیام بخشدار مرکزی تفت به مناسبت هفته بسیج


بخشدار مرکزی تفت با صدور پیامی به مناسبت هفته بسیج، تاکید کرد: امسال تقارن هفته بسیج با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، یادآور درس آزادگی،مقاومت و سازش ناپذیری این ملت در برابر استکبار است.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی تفت،متن پیام بخشدار مرکزی تفت به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج به شرح ذیل است:

 هفته بسیج یادآور اخلاص، از خود گذشتگی، ولایت مداری مردانی است که فرمان امامشان را لبیک گفته و تا پای جان ایستادگی نمودند و امروز هرچه داریم و در آینده هرچه به دست می آوریم از برکت خون این شهیدان است. قداست بسیج و بسیجی، به اندیشه پاک و نیت خالص بسیجیان باز میگردد؛ چرا که آنها در همه عرصههای زندگی، براساس اعتقاد، احساس مسئولیت مو عمل به وظیفه الهی کار میکنند و آنچه دشمنان را به زانو در میآورد، تفکر بسیجی است. امام راحل(ره)در این باره چنین میفرموداگر به کشوری، نوای دلنشین تفکر بسیجی طنینانداز شد، چشم طمع دشمنان و جهان خواران از آن دور خواهد شد؛ و الا، هر لحظه باید نتظر حادثه ماند».

"علی احمدیان" دربخش دیگری ازاین پیام آورده است:  بخشداری مرکزی تفت با گرامیداشت این ایام و نثار درود و سلام برهمه شهدای گلگون کفن بسیج به ویژه شهدای این بخش، حرکت بسیج را امتداد مسیرعاشورایی حضرت سید الشهدا (ع)می داند و بر ادامه این حرکت با پیروی از منویات حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) پای می فشارد و بر حفاظت و پاسداری از امانت شهدا و میراث امام راحل تاکید می کند.

آدرس کوتاه :