پیام بخشدار گاریزات و کهدوئیه به مناسبت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی


به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات و کهدوئیه ، "احسان سعادتمند " در این پیام آورده است: پایان شهریور ماه، گذشته از طلیعه پاییز برگ ریزان ، تداعی کننده ی هم نشینی قلم با گلوله است .همزمانی آغاز بهار تعلیم و تربیت با یورش استکبار ، پایه گذار فرهنگ ایثار و شهادت شد. نسل نوجوان آن روزها ، الفبای فداکاری را می بایست در خاکریز و خندق هجی می کرد . و چه زیبا سروده شد مشق عشقی که هنوز جهانیان را مات و مبهوت خود کرده است . این روزها در سایه امنیت و اقتدار برگرفته از فرهنگ عاشورایی تشیع سرخ علوی ، یادی می کنیم از دلیرمردانی که با ایثار جان خود ، بر خاک گرم سنگر بوسه زدند ، غریبانه و دور از دامان پرمهر مادر پرکشیدند و آسمانی شدند. اینجانب ضمن عرض تسلیت ایام محرم و سوگواری شهادت حضرت اباعبدالله الحسین ، فرا رسیدن هفته دفاع مقدس با طلیعه بهار بوستان فکر و اندیشه را گرامی داشته و به روان پاک امام شهدا و تمامی افلاکیان دفاع مقدس، بالاخص شهدای عرصه فرهنگ ، معلمان و دانش آموزان شهید درود می فرستم و سعادت و سربلندی مردم عزیز بخش گاریزات و کهدوئیه را از درگاه خداوند سبحان مسالت می نمایم.

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات و کهدوئیه ، "احسان سعادتمند " در این پیام آورده است:

پایان شهریور ماه، گذشته از طلیعه پاییز برگ ریزان ، تداعی کننده ی هم نشینی قلم با گلوله است .همزمانی آغاز بهار تعلیم و تربیت با یورش استکبار ، پایه گذار فرهنگ ایثار و شهادت شد. نسل نوجوان آن روزها ، الفبای فداکاری را می بایست در خاکریز و خندق هجی می کرد . و چه زیبا سروده شد مشق عشقی که هنوز جهانیان را مات و مبهوت خود کرده است . این روزها در سایه امنیت و اقتدار برگرفته از فرهنگ عاشورایی تشیع سرخ علوی ، یادی می کنیم از دلیرمردانی که با ایثار جان خود ، بر خاک گرم سنگر بوسه زدند ، غریبانه و دور از دامان پرمهر مادر پرکشیدند و آسمانی شدند.

اینجانب ضمن عرض تسلیت ایام محرم و سوگواری شهادت حضرت اباعبدالله الحسین ، فرا رسیدن هفته دفاع مقدس با طلیعه بهار بوستان فکر و اندیشه را گرامی داشته و به روان پاک امام شهدا و تمامی افلاکیان دفاع مقدس، بالاخص شهدای عرصه فرهنگ ، معلمان و دانش آموزان شهید درود می فرستم و سعادت و سربلندی مردم عزیز بخش گاریزات و کهدوئیه را از درگاه خداوند سبحان مسالت می نمایم.آدرس کوتاه :